Onemli Gunler Banner
Sayfa 771/840 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon
Arama sonucu : 6720 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Benim ppf 52 nin altina geldi satıp en yüksek ppfyi alsam stopaj farkı ile yine 52 nin altina iniyor bende ne yapsam diye düşünüyorum kaç gündür.

2. Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    perşembe günü merkez 1000 baz puan faiz artırıp masaya demir yumruğunu vuracaktır dolar alanlar şok olacaklar
    Meksika açmazı
    Bir silah patlarsa, zincirleme başka silahlar da patlar.
    Sonuç ne olur bilinmez.

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Faiz işi bitmiştir , stopaj siz ppf lari bile bozmaya başladım
    Stopaj oranlarında ki artışı da dikkate aldığımız da son 20 günde mevduat faizlerinde 900-1000 puanlık bir kayıp/düşüş oldu.Diğer taraftan da Mehmet Şimşek 'piyasadan dolar almasaydık 20 tl olmuştu' diyerek dolara yanaşmayın mesajı veriyor.Merakla bekliyoruz bakalım ne olacak bu işin sonu.

4. ZBJ ciler müthiş iş yaptı valla.Stopaj etkisiyle Tavukları kümese kilitlediler,şimdi heralde günün en düşük oranlarıyla ters repo yaparak
    istediklerine para veriyorlar. Stoppaj korkusuna çıkamıyoruz da. Fon yönetim ücreti,fon müdürü araç yenileme filan varsa onları da sokuyolardır bu arada ) nefis kapan kurdular

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Stopaj oranlarında ki artışı da dikkate aldığımız da son 20 günde mevduat faizlerinde 900-1000 puanlık bir kayıp/düşüş oldu.Diğer taraftan da Mehmet Şimşek 'piyasadan dolar almasaydık 20 tl olmuştu' diyerek dolara yanaşmayın mesajı veriyor.Merakla bekliyoruz bakalım ne olacak bu işin sonu.
    elimiz güçlü dolar çıkmayacak vereceğimiz dandik TL faizine razı olun diyorlar! O yüzden her gün dolar almayı düşünenlere psikolojik baskı yapıyorlar. Enflasyonla mücadele yapılmıyor para arzı tam gaz devam ediyor bakalım neler olacak

6. bu sistem yabancıya yarar zaten.. dolar sabit.. % 20 alsa bile kar.. biz % 50 veriyoruz..

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    elimiz güçlü dolar çıkmayacak vereceğimiz dandik TL faizine razı olun diyorlar! O yüzden her gün dolar almayı düşünenlere psikolojik baskı yapıyorlar. Enflasyonla mücadele yapılmıyor para arzı tam gaz devam ediyor bakalım neler olacak
    Çok iyi tesbit , enflasyon falan hikaye tam gaz devam , hedef net , vatandaşa x bozdurup dandik faize yatirin , bir daha gelmez algısı

Alıntı Originally Posted by naturalborn Yazıyı Oku
    ZBJ ciler müthiş iş yaptı valla.Stopaj etkisiyle Tavukları kümese kilitlediler,şimdi heralde günün en düşük oranlarıyla ters repo yaparak
    istediklerine para veriyorlar. Stoppaj korkusuna çıkamıyoruz da. Fon yönetim ücreti,fon müdürü araç yenileme filan varsa onları da sokuyolardır bu arada ) nefis kapan kurdular
    Kitleyen de kamu bankası , tam tezgaha geldi millet , ben çıktım yukarıya da yazdım , ne ucuz sa ona giriyorum

Sayfa 771/840 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •