Onemli Gunler Banner
Sayfa 903/999 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,217 - 7,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yahu ben bildim bileli, köpek itlâfının kibar adı uyutulmadır.
    Bunu gerçekten demiş mi yoksa Zaytung haberi gibi bir şey mi?

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Yahu ben bildim bileli, köpek itlâfının kibar adı uyutulmadır.
    işin ucu kurt soyundan gelme köpeklere dayanınca uyutulmayı algılayamadı memed abi
    yoksa parmakla 2 kulak işareti niye yapıyorlar bunca zamandır..?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bunu gerçekten demiş mi yoksa Zaytung haberi gibi bir şey mi?
    İlk önce ben de öyle zannettim, fakat bütün gazetelerde var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Cumhurbaşkanı Erdoğan, DEİK Genel Kurulu ve Ustalara Saygı Ödül Töreninde enflasyona yönelik açıklamalarda bulundu. Ana sıkıntı kaynağımız enflasyon diyen Erdoğan, yılın ikinci yarısını işaret ederek Geçici rahatlama değil, enflasyonda kalıcı düşüşü amaçlıyoruz. Aylık enflasyon hedeflerimiz doğrultusunda yavaşlamaya devam ediyor. Yıllık enflasyonun mayıstan sonra düşüşe geçmesini beklemekteyiz.

https://www.karar.com/guncel-haberle...lasyon-1865842

Nas nas diye diye faizi dusurup, enflasyonu ateslerken akli nerdeydi, yakininda hic mi bu isten anlayan biri yoktu.

Yavaslamaya devam ediyormus, yalan.

Mayistan sonra dususe gececekmis yalan.

5. MHP Genel Başkanı Bahçeli, Ülkü Ocakları Kızılcahamam Kampı nda bir gazetecinin Asgari ücret artışı olur mu? sorusuna Asgari ücretle muhatap olan insanların refah seviyesini yükseltmek, bu ülkede yaşayan her insan asli görev olması lazım. Onun için buna benzer teklifler geldiği zaman biz gerekli katkıları sağlarız. Artışa ilişkin bir şey gelirse destekleriz yanıtını verdi.

https://www.karar.com/guncel-haberle...elirse-1865848

Bu kadar kaypak ifade edilir.

Artışa ilişkin bir şey gelirse desteklermis.

6. Çete lideri olmakla yargılanan Ayhan Bora Kaplan dosyasında adı geçen, dönemin Ankara Cumhuriyet Başsavcısı olan Yüksel Kocaman a beş yıl önce belediye lojmanı satışının belgesi ortaya çıktı. Lojmanın, belediyeye bağlı ANFA üzerinden 626 bin liraya satıldığı görüldü.

https://www.karar.com/guncel-haberle...ortaya-1865809

7. Konya'da yaşı 70 üstü olan zenginler yoksul hayatı yaşar genellikle. Benim bacanağa patronun babası gelmiş küçük tüp değiştirmek için aparat yaptırmış bacanak rezidansta oturuyorsunuz ne yapacaksınız küçük tüpü demiş. Yaşlı amca da fırın hanımdan akıllı olunca kullanamıyor demiş.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'da yaşı 70 üstü olan zenginler yoksul hayatı yaşar genellikle. Benim bacanağa patronun babası gelmiş küçük tüp değiştirmek için aparat yaptırmış bacanak rezidansta oturuyorsunuz ne yapacaksınız küçük tüpü demiş. Yaşlı amca da fırın hanımdan akıllı olunca kullanamıyor demiş.
    Yoksul hayatı yaşayan zenginler rezidansta oturmaz, küçük tüp değiştirme aparatı da ne oluyor?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 903/999 İlkİlk ... 403803853893901902903904905913953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •