Sayfa 162/650 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ozgurgg Yazıyı Oku
    Uzun süredir trade ediyordum acsel de. Cuma vakıf verdi deniz arkasından vermeye başladı bizim menkul karşılamaya çalıştı. Bugün yine Deniz verdi bende arkadından dayanamayıp 3 liraya kadar zararına gömdüm. Orada kaldı. Vertu yine o kadar sığ değil. Ama verus acsel vertu da ni dert var. Borsa o kadar çıktı tepki vermedi. O kadar zamanım boşa gitti. Bi de üstğne zarara yazdık. Herkes kendi bilir tabi. Ama burada küçük yatırımcı olarak zamN kaybediyoruz gibi. Umarım herkes kazanır sinir stres yapmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Acselde ben de trade ettim cuma 3.16 dan verdiğimi 3 ten yerine koydum kap haberine göre sureyya budakoglu 6.000.lot malını satacakmis borsada hicte olumsuz etkilemez hisseyi dayansaydin kisa vadede bir şeyler olacak o kağıtta

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Acselde ben de trade ettim cuma 3.16 dan verdiğimi 3 ten yerine koydum kap haberine göre sureyya budakoglu 6.000.lot malını satacakmis borsada hicte olumsuz etkilemez hisseyi dayansaydin kisa vadede bir şeyler olacak o kağıtta

6000 lot küsüratı değil verdiğimin. Belki benim kağıtları aldın. 3 e kadar bastım. Bi sorun var. Yoksa borsanın bu çıkışında yerinde saymazlardı.

3.  Alıntı Originally Posted by ozgurgg Yazıyı Oku
    6000 lot küsüratı değil verdiğimin. Belki benim kağıtları aldın. 3 e kadar bastım. Bi sorun var. Yoksa borsanın bu çıkışında yerinde saymazlardı.

ıSRARLA İŞ YATIRIMDAN VEREN SİZDİNİZ SANIRIM!? Ne kadar 10000lotmu forumdaş?

4. Yine Vertu aldım...Yine burdayım.
    Bunun speği bi değişik arkadaşlar ama yüksek mal.ten alanların işi zor.
    Bir de para dağıtacakmış iyi insafa gelmiş

5. yarın temettü vericek açılış fiyatı nasıl belirleniyor bilen varmı kaçtan açıcak yarın

6. Vertu da topluyor kağıdını hareket acselde n başlayacak Ata yatırım verus ve vertu dunku islem hacminin anca 7 de 1 i oluştu Acselinize sahip çıkın

7. Ne oldu yahu temettü mü yattı? 2.67 niye geldi bu kağıt?

8. Alsatlarla maliyeti 3 den 2.88 e getirdik ekran başında olmasam mahvettiler di yha be Acsel de

Sayfa 162/650 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •