Sayfa 62/1200 İlkİlk ... 12526061626364721121625621062 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. şu TUCLK hiç çıkmadı endeks rallisinde, ne zaman sıra gelecek ki buna o kadar iş haberine rağmen pes

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by gondolin Yazıyı Oku
    Sayin bulut aksama dogru 50....56 bandini cok zorladi.dusunceniz nedir ileriki gunler icin,?
    Şimdi sn gondolin ben açıksözlü birisiyim lafı gevelemeyi sevmem ,
    Karelde yer aldığımızda 3.15 çıktığında sacro dostuma maktk da karel gibi hareket yapacağını söylemiştim maktk aldığımda hatta grafiğini özl onunla paylaşmıştım.oda 3.15 gördü ikisindede oyun çevirme aynı şahsi düşüncem aynı oyun kurucular tarafından yönetiliyor benim görüşüm.İkiside sığ tahta oyunda her zaman maliyet önemli maliyetiniz ne kadar aşağıda olursa filimin sonunu o kadar rahat izlersiniz.
    Grafiğinde beklediğim rakamları yorumladım.2.68 geçerse 2.77-78 bandı mevcut.
    son kararı süvariler verecekbizde oyunu temkinli bir şekilde takip edicez.bol kazançlar

3. Endeks düştüğünde çıkacak.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yeni geldim simdi yazilanlari tek tek okuyacagim.

GT-I9060 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5.  Alıntı Originally Posted by Gupilya Yazıyı Oku
    şu TUCLK hiç çıkmadı endeks rallisinde, ne zaman sıra gelecek ki buna o kadar iş haberine rağmen pes

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Güzel bir tespit...bir hisse bu kadar iyi habere neden tepki vermez tuhaf...En son Vergi D. 1 milyon civarı kar bildirmişlerdi ancak konsolide olmayan bilanço açıkladı 10 milyon civarı....bu hissede ne dönüyor doğrusu bende anlayamadım...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. üstad bu endex pazartesi döner mi sence?
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Otokar'da SSM Altay tanki seri üretimi 2020'de ve ilk parti 15 tane planlanıyor haberi var. Hissede sert düşüş görülüyor. Uzun vade desteğine çekilebilir. Zaten klasik yükseliş sonrası 150 liradan aşağı düşmeye başlamıştı...
    Birkaç gün önce bugüne kadar anlaşmda haberi çıkmaması üzerine oluşan düşüncem, "ihaleyi Otokar'a vermezlerse çok kotu olur, sonrasında tam yatirimlik hisse haline gelir " demistim ama şahsen teknik bir bakmak lazım.
    Geçen ay gelen yüklü ihracat sözleşmesi sonrası 150 liradan gevşemesi nedeniyle vermiştim. Belki de birileri bu gelişmeyi önceden bilip haberi satış fırsatı olarak kullandı...
    Neyse biraz otursun fiyatlar şimdi çok oynak... Otokar için en büyük beklenti buydu.
    Elinde olanlar için sıkıntılı bir süreç...

50 Günlük ortalama 135,7'de,
    200 Günlük ortalama ise 118 liradan geciyor... Bakalım ne yapacak...
    Bugün bir otokar çalışması yaptım.

Senin yazınıda okuyunca grafiğini paylaşayım dedim.

2015 de yaptığı rally'nin düzeltmesi 6-8 ay sürmüş kafamda aynı projeksiyonu yaptım. Hareketli ortalamaların seviyesini bile bire bir oturttum böyle bir grafik çıkardım.

Son tepeyi belki yapmadan 2013'lerdeki tepe gibide yapabilir.

Düşüncem bu şekilde.

Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. Sayin sacro altay tanki icin o uretim rakami cok az..gittikcede azaliyor.sahsi dusuncem eldeki imkanlari m60 ve leo tanklarina verilecegi.bu tankin hikayesi hint arjun tanki gibi gidiyor.motor sorunu ve transmision sorunu.şu tusaş halka arz olsa.bir olsa.yada nurol gyo yerine savunma sanayinde uretim yapan blomunun hissesi olsa.bu zirhli arac isi bmc ve nurol arasinda olacak gibi.

Sayfa 62/1200 İlkİlk ... 12526061626364721121625621062 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •