Sayfa 106/1006 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    TR den olmuyor, zürih veya basel gitmeniz gerekiyor.şu düştüğümüz duruma bak,REZALET
    Valla dolarları tl ye döndürürlerse o tller ile bi güzel bitcoin alır sonrada tether a geçerim umrumda dahi olmaz. Sıfır zarar dolar bazında saklarım. Kendileri bilirler en pratik yöntem de bu olur.

2.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    +++++

devlet elimizdeki tahta kurularına el koyacakmış..

syg,
    istediğin kadar demogoji goygoy yap,para gideceği yeri bulur.ve şu an gideceği yer TL değil.tüm serbest piyasa ülkelerinde kambiyo serbesttir istediğin kadar alır satarsın kimse karışmaz.ama bu ülkelerde yerel para harici anlaşma yapamazsın,yasaktır. ama ne hikmetse bizde YİD proje anlaşmaları döviz üzerinden yapılır.ve aynı bozuk kafalar şu an dövize düşmanlık yapıyor mesela dolar tutan vatan haini/terörist oluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
     Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Nasıl açtıracağız hesap? TR den açtırabiliyor muyuz?
    sırbistan tercihim.AB'ye girecek zaten yakında. güvenilir.
    Unicredit Serbia
    Belgrad'da pasaportla açılabiliyor.
    syg.

https://www.unicreditbank.rs/en/pi/s...&period=months
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Valla dolarları tl ye döndürürlerse o tller ile bi güzel bitcoin alır sonrada tether a geçerim umrumda dahi olmaz. Sıfır zarar dolar bazında saklarım. Kendileri bilirler en pratik yöntem de bu olur.
    dijital para olayı çok riskli, parayı geri döndüremeyebilirisniz. tether falan da hikaye olur. ben şimdi bir sanal para çıkarıp dolara eşit desem, milletin dolarlarını alıp sanal para dağıtsam nasıl olur? benim sanal para sattığım kişi, ileride sanal parasını satacak adam bulamazsa ne olacak?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,390
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    aynen ümitabi...sonuna kadar haklısın..hiçbir mantığı yok bes in....ama şu olaya değinen adam gibi bir ekonimist var mı caba? tam komedi..yap portföyünü..kendi bes ini...al hisse alacaksan aylık ,yada altın, mevduat,döviz vs....onlarda farklısını yapmıyorlar zaten..ama birde yönetim ücreti adı altında komisyon alıyorlar.
    Durun uyandirmayin BES'cileri onlar BIST icin duzenli fon yaratiyorlar.
    %65 olan yabanci payini BES sayesinde dusurecegiz insallah.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Durun uyandirmayin BES'cileri onlar BIST icin duzenli fon yaratiyorlar.
    %65 olan yabanci payini BES sayesinde dusurecegiz insallah.
    Syg,
    dudu işini bozmuş gibi oldum ama ben çevremdekileri sırayla çıkarıyorum. hepside dolar alıyor artık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,390
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    dudu işini bozmuş gibi oldum ama ben çevremdekileri sırayla çıkarıyorum. hepside dolar alıyor artık.
    Yillar evvel Anadolu Hayat bana bir satis temsilcisi gondermisti, ben istememistim ama kiramamistim.
    Bana bir sunum yapildi..
    Ne zaman bana dediler ki fon yonetimi gideri kesintisi getiri uzerinden degil de toplam fon buyuklugu uzerinden kesilecek dur tamam yeter dedim ve adami gonderdim.

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,390
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Gel senle anlasalim sen onlari TL mevduattan cikart ama bist'ten cikartma de ki kendi hisselerinizi kendiniz alin bi de aracilari beslemeyin.

Syg,

Sayfa 106/1006 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •