Sayfa 109/672 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon
Arama sonucu : 5371 madde; 865 - 872 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Ancak orta ve uzun vadeli tutacağım hisselerin başında, diğeride sahol . Bu hisseyi alıp temettü zamanına kadar tutulabilir,
    Sn. viopandtrade bu hisse için temettü tarihini bir kenara bırakırsak, sizin için orta ve uzun vade nedir?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Sn. viopandtrade bu hisse için temettü tarihini bir kenara bırakırsak, sizin için orta ve uzun vade nedir?

Orta vade temettüye kadar, uzun vade 1-3 sene, şu an defter değerine göre yüzde 57 iskontolu, ne zaman tarihi ortalamalara yakın gelir mesela yüzde 40 gibi, satış yapılabilrim, ama bu hisse yılda yüzde 50 yapacak hisse değil, en fazla yılda yüz 30 diyelim. Geliri gideri belli bir hisse.

3. 19 temmuzda oluşan GAP i kapatmaya döndü galiba...kapanmamış gapler beni rahatsız ediyor.. Şimdi daha rahatım

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by viopandtrade Yazıyı Oku
    Orta vade temettüye kadar, uzun vade 1-3 sene
    Al Sat yapan biri için orta ve uzun vadeniz görece uzun, şirketi beyeniyorsunuz demekki.

Benim bakış açımda bu hisse için orta vade 3 sene, uzun vadede ise 10 sene....

5.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Al Sat yapan biri için orta ve uzun vadeniz görece uzun, şirketi beyeniyorsunuz demekki.

Benim bakış açımda bu hisse için orta vade 3 sene, uzun vadede ise 10 sene....

bu kadar sürede en batık hisse bile hareket görür.

6.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    bu kadar sürede en batık hisse bile hareket görür.
    evet hem çok sabırlı olmayı öğretiyor, hemde stres düzeyi çok az... Rapordan rapora ilgi ve alakanızı çekiyor....

7. İşsandıksal üyelerina çalıştığı işbank grup iştirak hisselerindeki anormal beleş fiyatlı borsadan el değişimler izleyen herkesin iştahını😎Kabartıyor izleyin inceleyin 😎

Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    İşsandıksal üyelerina çalıştığı işbank grup iştirak hisselerindeki anormal beleş fiyatlı borsadan el değişimler izleyen herkesin iştahını😎Kabartıyor izleyin inceleyin 😎
    Hicbir el degisim yok is gyo da
    Yuzde 60-62 civari sirket is gurubunda.
    Desteksiz yorum yapmayin.somut bisy sunun.

Sayfa 109/672 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •