Sayfa 112/1001 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Viop XXXII

1. vob da şort kapanınca yükseliş olur(tecrübesiz arkadaşlara için ).

Alıntı Originally Posted by tesus Yazıyı Oku
    vob da şort kapanınca yükseliş olur.
    Hop reis, in misin cin misin? Damdan düşer gibi geldin, akıl verdin. Taban diyok taban

3. SnCaho ,bu kaçıncı başkan,vize ,uçak,sınır öteleri,hergün ayrı aksiyon,her seferinde şortcuları madara ettiler.Türkiyenin yeni normali bu artık.

Alıntı Originally Posted by tesus Yazıyı Oku
    SnCaho ,bu kaçıncı başkan,vize ,uçak,sınır öteleri,hergün ayrı aksiyon,her seferinde şortcuları madara ettiler.Türkiyenin yeni normali bu artık.
    Hiç bu kadar kırılgan bir dönemde böyle ahmakça bir hareket gelmedi... Bu ilk kez deneyimlediğimiz bir felaket...

yaklaşık 2 aydır viop işlemi yapıyorum. 2 dolar işlemi dışında (ikisi de viop vadeye dikkat etmediğim için oldu) tüm xu30 tüm işlemler tuttu. güzel kar bıraktı.

umarım borsa melekleri ilk kez işlem yaptığım ford vadelide beni ipten alacak. ford palasının gazabından kurtaracak. en azından görüntü o ama hisse vadeli 1 işlem yaparken ben gibi 10 kere değil 1000 kere düşünün arkadaşlar. taklaya 10 dakikada bile getirirler.

iyi geceler.

6.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Hiç bu kadar kırılgan bir dönemde böyle ahmakça bir hareket gelmedi... Bu ilk kez deneyimlediğimiz bir felaket...

7.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ankara sözleşmesi hazırlıyorlarmış...

https://odatv4.com/akpden-ankara-soz...-20032153.html
    BAYBURT sözleşmesi hazırlasınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,649
    bu MB başkanının ilk görevden alınışı değil.

daha öncekilerde ne olmuştu kimse grafikten bakıp şunlar olmuş dememiş.

ben kısaları kapatıp tekrar uzunları yerine koymak için pasif emirleri gönderdim. nette zaten uzun vardı gece seansı son dk da azaltmış olduğumu yazmıştım.
    6 parça 10 ar lot. belki 1 - 2 tanesi açılışa denk gelir.

kalanına da seans içinde çok miktarda 2-3 puanlık işlemlerle maliyet iyileştirme yapılabilir.

eğer düşük başlarsa grafikte -%50 altında her yerden azar azar kısa kapatır tekrar tepkiye uzuna geçerim.

elde opsiyonlar hariç hiç bir pozu uzun süre tutmadığımdan takip eden olursa o anda gerçekte hangi pozda olduğumu tahmin edemez.

Beni takip etme güzelim, bende yanlış yoldayım. {kamyon arka yazısıdır}

https://i.resimyukle.xyz/I68Nbb.png

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    VALLA BENİM TOTO YEMEDİ.
    seans sonu
    2. resimdeki +18 -20 olan future
    4 ve 6. ayları kapatmamın üstüne birde 4. ay dan 60 tane kısa yaptım opsiyonlarla bu kısaları dengeleyip 30 uzun filan bıraktım.
    son 30 saniyede deli gibi çizen kimse teşekkürler.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 112/1001 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •