Onemli Gunler Banner
Sayfa 115/1252 İlkİlk ... 15651051131141151161171251652156151115 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    Sayın Vakıfbank 19.5 üzeri yatıran mudiler,

MT yemin billah yok öyle birşey diyor bana dekont ya da ekran çıktısı gönderebilir misiniz? Parasını geçtim yalanindan biktim bunların.

Sent from my BLA-A09 using Tapatalk
    Vakıf bana 19.70 önerdi milyon üstü

2.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Vakıf bana 19.70 önerdi milyon üstü
    Tahmin ediyorum zaten böyle oranlar olduğunu. dekont ya da ekran görüntüsü varsa işlem yapanlardan isim kolaylaşacak. Teşekürler.

3.  Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    Tahmin ediyorum zaten böyle oranlar olduğunu. dekont ya da ekran görüntüsü varsa işlem yapanlardan isim kolaylaşacak. Teşekürler.

Ozelden tabii.

4. Şimdi reiz damadı ekonominin başına geçirdi

ekonomi dahada boka saracağını düşünürsek bu iş damadın başına patlayabilir

reize bişey olmaz o her turlu sıyrılır

peki kotu bi gidişatta reiz damadın harcanmasını göze alırmı

bence almaz

bence birşeyler planlıyorlar

antipatik damadı kahraman gösterecek birşey planlıyolar

planları tutarmı zaman gösterecek

gerçı bunların planları tutsaydı (en azından dille soyledikleri asıl amaçları nedir benim kafam almıyor) faiz %8 dolar 3 tl idi..
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

5.  Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    Sayın Vakıfbank 19.5 üzeri yatıran mudiler,

MT yemin billah yok öyle birşey diyor bana dekont ya da ekran çıktısı gönderebilir misiniz? Parasını geçtim yalanindan biktim bunların.

iki tane vakıfbank şubesi aralarında 1 km yok,

inönü caddesi şubesi yok bizde bu oradan da faiz derken,

Atatürk caddesi şubesi Mt gelin ben size 19.25 den onay aldım dedi....

şubeler arasında farklılık gösteriyor..
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

6. hemen koca ulkeyi batırıyorsunuz arkadas ben reel sektorun icindeyim yav toptan ve perakande ekonomide talep sorunu yok kur yuksek olmasına ragmen ..sorun nakit sıkısıklıgı tahsilat problemi ..%60 ı gercekten boyle oldugu icin ama %40 ıda seref yoksunu oldugu icin ...tahsilat yapmaya gidiyorum gitmeden once yan esnaflara soruyorum tır tır mal gonderiyor diyor esnaf adamın kasasında milyon var adam cıkarıp nakit verecegine 7-8 ay vadeli cek veriyor bana ..boyle olunca nakit nasıl olacak ? ..bunlar kobi kucuk sirketler ....bide tanınmıs buyuk sirketler var hani o x bankasının sahibi mesela o kadar hisseyi ispanyollara sattı haralde 2 milyar dolar civarı para aldı naptı bu parayı da gidip yapınlandırma istiyor ? ..baska buyuk biskivitci yapılandırıyor bugun baıkıyorsun 25 milyon tl ye marketi baska bir gıda sirketini satın alıyor...once ticari ahlak olacak adamda ...doların cıkısı ile faiz artısının amacı zaten ileriki aylarda ekonomiyi sogutuo asagıya indirmek ama bence hala inmedi 3-4 aya anca etki eder .

7. O hal kaldırılıyormuş,
    yerine
    bu hal
    şu hal
    gibi bir şey gelecekmiş.

Benim tercihim
    Zuhal in gelmesi

Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    hemen koca ulkeyi batırıyorsunuz arkadas ben reel sektorun icindeyim yav toptan ve perakande ekonomide talep sorunu yok kur yuksek olmasına ragmen ..sorun nakit sıkısıklıgı tahsilat problemi ..%60 ı gercekten boyle oldugu icin ama %40 ıda seref yoksunu oldugu icin ...tahsilat yapmaya gidiyorum gitmeden once yan esnaflara soruyorum tır tır mal gonderiyor diyor esnaf adamın kasasında milyon var adam cıkarıp nakit verecegine 7-8 ay vadeli cek veriyor bana ..boyle olunca nakit nasıl olacak ? ..bunlar kobi kucuk sirketler ....bide tanınmıs buyuk sirketler var hani o x bankasının sahibi mesela o kadar hisseyi ispanyollara sattı haralde 2 milyar dolar civarı para aldı naptı bu parayı da gidip yapınlandırma istiyor ? ..baska buyuk biskivitci yapılandırıyor bugun baıkıyorsun 25 milyon tl ye marketi baska bir gıda sirketini satın alıyor...once ticari ahlak olacak adamda ...doların cıkısı ile faiz artısının amacı zaten ileriki aylarda ekonomiyi sogutuo asagıya indirmek ama bence hala inmedi 3-4 aya anca etki eder .

sayın trion

ekonominin %60 algı operasyonudur.
    isterse bütün sistemler tıkır tıkır çalışsın

algı bozulursa dengeler değişiyor....
    ekonomi yönetimini
    piyasa dostu ehliyetli
    liyakat sahibi güven veren kişiler geçseydi
    daha iyimser olunurdu

syg,

Sayfa 115/1252 İlkİlk ... 15651051131141151161171251652156151115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •