Onemli Gunler Banner
Sayfa 115/136 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 913 - 920 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Şirketin backlogunda 3.5 milyar TLlik iş var zaten halihazırda, bir sorun olmayacaktır
    Bunun ne kadarı biter bu seneki gelir tablosunda gözükür

2. Patrondan yeni bir hamle bekliyorum

Güneş paneli parçaları üreten fabrika alımı ya da yeni yapımı

3.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Bunun ne kadarı biter bu seneki gelir tablosunda gözükür
    Bu konu ile ilgili bir bilgim yok maalesef

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Sayın keko bugün bir haber vardı TOKİ hiç bir ihalesine katılan olmuyor diye inşaat işleri ve devlet ihaleleri özellikle önümüzdeki aylar bıçak gibi kesilecek birleşim mekanik işleri yapıyor hiç işlerin azalacagi korkusu yokmu.bir dönem Teknosa böyle gazla gidiliyordu işler birden tersine dondu
    Brlsm zaten fazlası ile iş stoğu var...ikinci konu GES işlerine de ağırlık vermeye başladı..yani gelirlerini cesitlendiriyor..böylece riskini azaltıyor..üçüncüsü de yaptığı işlerde kalitesi yüzünden rekabet daha az...bazı inşaatlar yavaslayabilir ama Türkiye inşaat asla durmaz..en çok GYO sirketleri olumsuz etkilenir..brlsm AVM türü inşaatların elektrik tesisat ve havalandırma mekanik işlerini yapiyor...sıkıntı olacağını düşünmüyorum..

5.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Sayın keko ağırlık sizde olarak birleşim mühendislik varsa 50 bin hatta 100 bin lottan fazla var sizde değil mi
    Ağırlık şu anda Kocaer ve ATATP de...ama brlsm de de ciddi bir sermayem var...zaten ağırlık brlsm de olsaydı üç kat çıkmış bir brlsm benim için süper olurdu..ne yazık ki o kadar şansli değilim...
    Yeotk te ise minik bir sermayem var...mübarek beni çok iyi teselli ediyor...porfoyum ağladığı zaman yeotk e bakarak moral buluyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ağırlık şu anda Kocaer ve ATATP de...ama brlsm de de ciddi bir sermayem var...zaten ağırlık brlsm de olsaydı üç kat çıkmış bir brlsm benim için süper olurdu..ne yazık ki o kadar şansli değilim...
    Yeotk te ise minik bir sermayem var...mübarek beni çok iyi teselli ediyor...porfoyum ağladığı zaman yeotk e bakarak moral buluyorum...
    Yani portföyün yüzde 30 u bağlanılır mı bu hisseye ben öyle yapıcam, şu anda bende yüzde 20 brlsm (diğerleri yani yüzde 80 temettü hisseleri)

Sizde birleşim portföyün yüzde kaçı keko hocam?

7.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Yani portföyün yüzde 30 u bağlanılır mı bu hisseye ben öyle yapıcam, şu anda bende yüzde 20 brlsm (diğerleri yani yüzde 80 temettü hisseleri)

Sizde birleşim portföyün yüzde kaçı keko hocam?
    Benim şu anda yüzde 16 dir dostum..tabi yaklaşık bir ay önce yüzde 25 civarı idi..diğer hisselerim bu süreçte çıkış yapınca oranı düştü..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Benim şu anda yüzde 16 dir dostum..tabi yaklaşık bir ay önce yüzde 25 civarı idi..diğer hisselerim bu süreçte çıkış yapınca oranı düştü..
    Hocam güneş paneli alım veya yapım KAP ı atsa bu hisse uçar bence

Sayfa 115/136 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •