Sayfa 120/710 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 5676 madde; 953 - 960 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. Sizce makine takımı etkiler mi haber ?
    MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın, 9-12 Mayıs'ta İstanbul'da gerçekleştirilecek 13. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı (IDEF'17) için titiz bir çalışma yaptıklarını söyledi.
    Fuarda, müşterileriyle ve teknolojik iş birliği yapmayı planladıkları firmalarla çeşitli görüşmeler gerçekleştireceklerini belirten Taşkın, geleneksel ürünlerinin yanı sıra yeni geliştirilen ve son dönemde kullanıma sunulan 4 ürünü IDEF'te sergileyeceklerini bildirdi.

2. Teknolojik iş birliği kelimesi dikkat çekici ama beklenti içine girmemek lazım 95 bin endekse 1 aydır kayıtsız kalan yorumsuz bi durumdayız teknikçiler çizmekten yoruldu hergün bi yerden çizgileri geçiriyolar ama bizim ki ısrarla bekliyo bakalım ne olucak ummadık bi anda belki bi nefeste alıp götürücek binmek isteyene 2.50 lerde vericek y.t.d

3. Sevgili arkadaşlar öncelikle mktkm ürünleri sadece delici makkap uçlarından ibaret değildir,mktkm büyük sanayi (savunma,otomativ,uçak,makina,beyaz eşya vs vs )konusunda üretim yada yansanayi yedek parça üretimi yapan tüm şirketlerin kullandığı kullanmak zorunda olduğu kesici delici sert metallere şekil verici çok kaliteli ürünler yapar,kısaca mktkm ın direk olmasada endirek olarak tüm teknolojik üretim ve gelişmelerde yerli bir üretici olarak payı yakın ilişkisi olacaktır,
    Zaten sayın murat ülker bir röpörtajında"eğer yerli oto yerli uçak yapacaksak mktkm a ihtiyac var " diyerek bu duruma işaret etmiştir!
    Yani siz bir uçak yada oto veya herhangi bir makina yapacaksanız elinizdeki devasa makinaya o sert metali işlemek ona istediğiniz şekli vermek onun çeşitli yerlerine vida veya somun delikleri açmak için mktkm ın ürettiği ürünleri takmak zorundasınız
    Bu sektörde mktkm ın yerli olarak rakibi yok,rekabet ettiği markaların hepsi yabancı ve inanın kalite olarak hiçbirinden aşşağıda olmadığı gibi fiyat olarakda hepsinden daha makuldür,tüm bu gerçek bilgilerin ışığında mktkm ileride mutlaka hak ettiği yerlere gelecektir benim nacizane beklentim zaten gözde yatırımın da belirttiği gibi mktmı söktöründe daha da ileri taşıyacak ülkeye ve şirkete katma değer katacak sektörde öncü bir yabancı yada yerli ortaklık veya satış olma ihtimali olmasıdır
    Bu yüzden şahsım adına günlük hareketlerle değil kap haberleriyle ilgileniyorum,benim için yıllardır süren mktkm aşkı ya hep ya hiçtir,tüm arkadaşlara kendi hedefleri doğrultusunda bol kazançlar dilerim..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. Benim fikrimd gozde girisim bu defa digerlerinden farkli olarak bunu duze cikaralim sonra satalim demeyecek sanayilesmeyi gelistirecek savunma sanayii inailmaz gelisme gosterdigindn yeni ihalelere girilicek ve biskuvicilikten yawas yawas sanayicilige adim atilicak diye kendimce dusunuyorum

5. naptın şimdi bu spek denilen tahta yapıcı ??? 2,18??? gider gibi yapıp 2,14 an itibariyle ???? soo ? noldu bu durumda ? mal mı kaptı saçmalıyor iyice

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mozhetbyt Yazıyı Oku
    naptın şimdi bu spek denilen tahta yapıcı ??? 2,18??? gider gibi yapıp 2,14 an itibariyle ???? soo ? noldu bu durumda ? mal mı kaptı saçmalıyor iyice

ytd
    patron o

Yatırım tavsiyesi değildir!

7. Milleti bezdirip ellerinden almaya çalışıyolar. Muhakkakki bildikleri iyi bi haber var ki. Bu kadar baski yapiliyo

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by zmc Yazıyı Oku
    Milleti bezdirip ellerinden almaya çalışıyolar. Muhakkakki bildikleri iyi bi haber var ki. Bu kadar baski yapiliyo

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Memlekette genel hava maşallah olumlu. Dolar düşüyor ve endeks yükseliyor. Bu hava da yukarı doğru tırmanan bir çok hisse oldu. Elbet bizimkinin de hareketi başlayacaktır.

Yatırım tavsiyesi değildir!

Sayfa 120/710 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •