Sayfa 120/672 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 953 - 960 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    işfinansı iyi inceleyin son 8 yılı özekllişkle .hisselemeleri inceleyin..nasıl olmuş...başka örneği varmı..**önemli**.başka örneği vaRMI**..
    İŞGYO hiselerindeki antuni kantuni kardeşler**kim....hiseler blok halinde başkalaşıyor***??
    Hisseleme nedir birader?

2.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Hisseyi asagilara cekebilmek icin baski kurulmus durumda ve bu yonde caba harcaniyor izlenimi edindim.Kapanislar son gunlerde ozellikle dusuk gosteriliyor.
    Bir senedir bu zülm söz konusu
    Dile kolay bi senedir
    Bi mok olmaz bundan
    Neler dönüyor email attım
    Bakalım ne döncekler

3. Doğrusu gayrimenkul işi öncelikle pazarlama sonra da finans gücü işi. Üretimi taşeronlar yapıyor.

İş Gayrimenkul'deki memur kılıklı adamlar pazarlama yapamıyor. Ben de memur kılıklıyım ama şu zamana kadar iş kuleleri kiralardım. sahibinden.com a ilan verse orada emlakçılar uyanır araştırma yapıp müşteri bulur. Bir sürü 5 yıldızlı otel var, fiyat sorunuz demişler mesela.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Olay salt defter degerinin 0,4 larda surundurulmesi degil bakin isfinansla baslatilan esi benzeri olmayan durum.farzedin o borsadanbaskili belese toplanan yuzde 30 lara yakin hiseler marjinal gruba gecti.isbankin dolayli bir marjinal ortagi olmasi ne komedi olur ki normal bir yatirimci isi bile degil bu. Acaba isgrubun diger buyuk ortagin haberi varmi bu gelismelerden><sfinans istedigi zaman borsa koteden cikacak durumageti edildi.k.yatirimci yillarca darmadagin edildi.yuzmilyonlarca lot borsada belese el degistirildi,,.tetikciler normal diyor s a t git kardesim diyor.mutlular...isgyo baslangicta acaba dig e r buyuk ortak haberd armi ..bist 100 de tek kal isgyo sisteme uymasi icin bist 100 dendecikip uyku modlu hisseleme olmasi lazim.neyse iyiki banka ve birkac saglam sanayi var onlar yetiyor nasilsa ...iyiki minimize etmistik ..tetikci kardeslerim mutlular hissenin bu durumdan..da saldirmasinlar ben yanlis va rsa yazsinlar surasi y anlıs diye nezaketen cevap veririm ama z e r afet her sey dir..zarifliklerini kaybetmesinler.unutmasinlar durum hic normal degil ve artik bu baskilamahiss eleme abidikleme herkesin boyutunu asar vaziyete geldi gibi.acabadiger ortak bu hisse el degisimlerinden hala haberd a r degilmi.......veya kimlerin takibine girmeye basladi bu baskilama hisseleme.....

5. Neden memleketin en onemli ilcesinde hazir deger s atildi..ordan istesende bulamazsin.onemliiiiii

sayın propolis

lütfen ama lütfen, türkçe'yi katletmeyin!

7.  Alıntı Originally Posted by madruk Yazıyı Oku
    sayın propolis

lütfen ama lütfen, türkçe'yi katletmeyin!
    Türkçe'nin anasını ağlattı

İşgyo'dan çektiğimize mi yanalım bu yazılanları anlayana kadar çektiğimize mi?

8. Yarın 1.45in altına değerse yandı gülüm keten helva

Sayfa 120/672 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170220620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •