Sayfa 121/1012 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 961 - 968 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Neden sordun
    ekrandan uzaklaşıp başka yöne bakıp,tekrar bakıyor musun ... şöyle izah edeyim. ateşli silahlardaki mermileri çıkartırken, silahın boş olduğundan emin olmak için , son mermiyi çıkarttığında silahın boş olduğunu düşündüğünde derhal kafa başka yöne çevrilip bir müddet bakılır sonra tekrar silah kontrol edilir. bunun neden böyle yapılması gerektiğini, sebebini biraz düşünürsen bulursun. aynı şey grafiklere bakarken de geçerlidir... ekranın başından bir an için kalkarsın kafanı sol yukarı çevirirsin ( eğer solaksan sağ yukarı çevir) ,, sonra grafiğe ilk önce iyice bir uzak mesafeden masaya yaklaşmadan bakış atarsın. orada farklı bir şey yakalayabilirsin. sonra işine devam edersin. bu tradingde olmazsa olmazdır benim için.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Nerenle bakıyon onu da ben sormuş olayım

https://x.com/tomanomi/status/1709503282572354001?s=20

Rabbım poh joh e peygamber sabrı vermiş...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Nerenle bakıyon onu da ben sormuş olayım

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    ekrandan uzaklaşıp başka yöne bakıp,tekrar bakıyor musun ... şöyle izah edeyim. ateşli silahlardaki mermileri çıkartırken, silahın boş olduğundan emin olmak için , son mermiyi çıkarttığında silahın boş olduğunu düşündüğünde derhal kafa başka yöne çevrilip bir müddet bakılır sonra tekrar silah kontrol edilir. bunun neden böyle yapılması gerektiğini, sebebini biraz düşünürsen bulursun. aynı şey grafiklere bakarken de geçerlidir... ekranın başından bir an için kalkarsın kafanı sol yukarı çevirirsin ( eğer solaksan sağ yukarı çevir) ,, sonra grafiğe ilk önce iyice bir uzak mesafeden masaya yaklaşmadan bakış atarsın. orada farklı bir şey yakalayabilirsin. sonra işine devam edersin. bu tradingde olmazsa olmazdır benim için.
    Eyvallah abi. Böyle böyle öğreniyoruz işte.
    Şimdi sağ omuzu yapiyo gibi geldi. Ahan da girdim işte 25.30 u alırsa 50 kuruş marjı var. Yüzde 2 yapar. Bereket versin. Olmazsa 24.80 de stoplar aha bu tobo değilmiş derim. Olma mı?
    Nasıl strateci kötü mü?

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    7,046

Eyvallah abi. Böyle böyle öğreniyoruz işte.
    Şimdi sağ omuzu yapiyo gibi geldi. Ahan da girdim işte 25.30 u alırsa 50 kuruş marjı var. Yüzde 2 yapar. Bereket versin. Olmazsa 24.80 de stoplar aha bu tobo değilmiş derim. Olma mı?
    Nasıl strateci kötü mü?
    .................................................. .........
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5. Lucky abi koymadın pai mei yi ben koyuyorum artik..yapacak bisey yok )) .

yatırım tavsiyesi değildir .. epik wave 5 of 3 rally is loading.. 08.08.2024

6.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    Grafiği terse çevirmekde bir başka metot aslında.Hatta bir çok trader programında grafiği terse çevir seçeneği vardır.
    İnsanın beyni genelde bi yöne ağırlıklı olacak şekilde kodlanmıştır yada yaşadıklarımız sonucunda bir yön mutlaka ağır basar.
    Bir anda tersine çevirince bi çalkalama meydana gelir ve aydınlanma yaşarız.

7. Ne yannı çevirirsen çevir sırt hep açıkta kalıyor. asdasssds
    Nerde kaldı ya şu zopa, ağızdadıynan zopa yiyemeden ölücez ellam

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Amiralde kabak gibi tobo var ama dotum yemiyor. Biri bana gaz versin
    Bospor abi neredesin.
    acı yok rocky acı yok... atıl kurt.

https://www.youtube.com/watch?v=DeGIuEp2Il8

dıııtttt dırırıddıııııttt dırırıdıdııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı ııııııııııııııt

.....yorgun demokrat.

Sayfa 121/1012 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •