Sayfa 122/814 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 969 - 976 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

Air Guest
    Aslinda ben yogummmm ;)

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. olsak ne oluyor ki. ben unuttum şahsen. arada bakiyorum. böyle daha rahat. inmis cikmis umursamıyorum.

3. 12 kisi takip ediyor yine de iyi sayilir ama icraat olsa artik takipten ben de sıkıldim dogrusu calinin arkasai da sıkti

4. forum oldukça sessiz gerçekten. tek beklenti kısa vadede SPK Bülteninde yer alacak bir onay metni. ben son durumun nedir şeklinde bilgi edinmeden SPK'ya sormuştum. 24 Nisanda gelen cevap şu şekilde:

"İlgi: 12.04.2017 Tarihli Başvurunuz
    İlgide kayıtlı başvurunuzda, Transtürk Holding A.Ş. (Şirket) tarafından 31.03.2017 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yapmış olduğu özel durum açıklaması kapsamında cevap tarihi itibariyle Kurulumuza başvuruda bulunup bulunmadığı hakkında bilgi edinme talebinde bulunulmuştur. Şirketin, sermaye azaltımı ile eş zamanlı olarak yapılacak %100 (yüzde yüz) oranında sermaye artırılmasına ilişkin Kurulumuza başvuruda bulunduğu 13.04.2017 tarihinde KAP'ta açıklanmış olup, işbu cevap tarihi itibariyle söz konusu başvuru ile ilgili incelemeler devam etmektedir.
    Bilgi edinilmesi rica olunur."

Yani başvuru şu anda inceleme aşamasında. İnşallah zararda olan kurtulur, isteyen istediğini alır. Herkese hayırlı akşamlar.
    Son düzenleme : isaacx006; 27-04-2017 saat: 18:01. Sebep: ekleme

5.  Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    forum oldukça sessiz gerçekten. tek beklenti kısa vadede SPK Bülteninde yer alacak bir onay metni. ben son durumun nedir şeklinde bilgi edinmeden SPK'ya sormuştum. 24 Nisanda gelen cevap şu şekilde:

"İlgi: 12.04.2017 Tarihli Başvurunuz
    İlgide kayıtlı başvurunuzda, Transtürk Holding A.Ş. (Şirket) tarafından 31.03.2017 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yapmış olduğu özel durum açıklaması kapsamında cevap tarihi itibariyle Kurulumuza başvuruda bulunup bulunmadığı hakkında bilgi edinme talebinde bulunulmuştur. Şirketin, sermaye azaltımı ile eş zamanlı olarak yapılacak %100 (yüzde yüz) oranında sermaye artırılmasına ilişkin Kurulumuza başvuruda bulunduğu 13.04.2017 tarihinde KAP'ta açıklanmış olup, işbu cevap tarihi itibariyle söz konusu başvuru ile ilgili incelemeler devam etmektedir.
    Bilgi edinilmesi rica olunur."

Yani başvuru şu anda inceleme aşamasında. İnşallah zararda olan kurtulur, isteyen istediğini alır. Herkese hayırlı akşamlar.
    Ben bu hafta olmasa da haftaya olmayi bekliyorum bültende inş bu hafta oluruzda biraz neşeleniriz asla ytd

6. bu cuma başvuru kabulü gelir o da kağıdı yükseltir inşallah sonra da onayı ytd

7. zira başvurusu kabul edilip de onaylanmayan kağıt olmadı olmaz (binde birdir belki) yani tosunlar başvuru kabulünü hedefleyin önce onayı değil. ytd

8. Başvuru 13 nisanda yapıldı 14 unde çıkmadı ama niye 21 inde cikmadi basvurunun 13 unde yapıldığını bile spk kabul ettigine göre başvuru kabulü neden yayınlanmadı kabulun yayinlanma zorunluluğu var mi buradaki sorun bu direk onay çıkarsa basvuru kabulunu görüp gireriz diyenler ters köşe olur mu aklımda deli sorular bakalim görecez

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 122/814 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •