Sayfa 125/1002 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Alim yaparken, size iletim tarihi o ekranda yazar oysa
    Evet evet ondan kendime salak gibi dedim, bile bile lades çünkü Ama ben zaten sürekli azar azar alım yapıyorum. Nasıl olsa Çarşamba da alabilirdim.

2.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    100 bin lirada 4283 lira getiriyle 3 aylık kkm'mizi yaptık bugün bakalım. 1 saat süren evrak işi var müşteriye verilen belgelerde dolar 11,43 seviyesinden aldığım vade dolmadan erken çıkarsam kur farkının kesileceği açıkça yazıyor. kur yükselirse vadeyi bekleyenlere ödenecek parayı bu erken çıkanlardan fonlayacakmış devlet. getiri ppz ile aynı, nzh'nin %0,8 gerisinde kalıyor 3 ayda, olsun o kadar.
    Ben bu dönemi %60 NZH %40 rpd kalrak devam edeceğim

3. Fiba mi aman takip edin
    Bende fibayla calisiyorum .sattigim fonlarin %10 stopajini bugun hesaba gecmemisler aradim mt yi genel md ge bildiriyim yaziyim flan dedi
    2 yilda bu fibadan 10 15 kez bu tarz eksik yanlis islemlerle ugrasiyorum.
    Hesabimi kendimde cetere tutuyorum yoksa giden gider hic anlamazsin
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    bu arada fonun satıldığı banka fiba.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    100 bin lirada 4283 lira getiriyle 3 aylık kkm'mizi yaptık bugün bakalım. 1 saat süren evrak işi var müşteriye verilen belgelerde dolar 11,43 seviyesinden aldığım vade dolmadan erken çıkarsam kur farkının kesileceği açıkça yazıyor. kur yükselirse vadeyi bekleyenlere ödenecek parayı bu erken çıkanlardan fonlayacakmış devlet. getiri ppz ile aynı, nzh'nin %0,8 gerisinde kalıyor 3 ayda, olsun o kadar.
    faiz 17 hayırlı olsun

5. Re-Pie altın fonu açıyor galiba. Anlamadığım nokta piyasada onlarca altın fonu var ve hepsinin getirisi üç aşağı beş yukarı aynı. Ha Fiba almışsın ha Akbank. Altın katılım fonlarını saymıyorum bile. Niye gidersin de zaten ortalıkta sürü sepet olan bir fon daha açarsın? Biraz düşün, taşın, olmayan, ilginç, farklı enstrümanlara göz kınpan bir fon yarat. Yok ille safe oynayacaklar.

O açıdan İş Bankasını kutlamak lazım. Adamlar çok yenilikçi; tematik fon konusunda trend başlattı resmen. Akbank blockchain dememek için kıçını yırtmış olmalı, Fintec diye bir şey bulup yapıştırdılar farklılık olsun diye.

Ziraat'in de Sheriah mı ne öyle bir yabancı fonu var, ilginç bir şey gibi, ama Tefaş'ta işlem görmüyor. O da değişik bi fon.

6.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    Kimse çıkmazsa ödeyecek olan biziz nasılsa

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Fiba mi aman takip edin
    Bende fibayla calisiyorum .sattigim fonlarin %10 stopajini bugun hesaba gecmemisler aradim mt yi genel md ge bildiriyim yaziyim flan dedi
    2 yilda bu fibadan 10 15 kez bu tarz eksik yanlis islemlerle ugrasiyorum.
    Hesabimi kendimde cetere tutuyorum yoksa giden gider hic anlamazsin

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Altyapıları yetersiz galiba. Ben de bir kısım fonu Alternatifbank'tan alıp satıyorum, ikide bir emirler işlenmiyor, satılan fon hala duruyor gözüküyor, fon adetleri kimi zaman sıfırlanıyor. Uyarıyorsunuz aaa sistemsel bir hata olmuş deyip kikirdiyorlar, çok eğlenceli bir şeymiş gibi.

noel tatili ?

Alıntı Originally Posted by Nida Yazıyı Oku
    Bugün de kurdan %-2.9 yansıyacak Yabancı fonlara. Umarım US endeksler bir miktarını kompanse eder.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 125/1002 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •