Sayfa 1265/1312 İlkİlk ... 265765116512151255126312641265126612671275 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 10,113 - 10,120 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. İspanya'da , İtalya'da yerel halk gelen turistin kalabalığından, gürültüsünden, çöpünden şikayetçi. Yetkililerden turist sayısında kısıtlama talep ediyorlar.

Ayrıca son dönemde Yunan adalarında ve bizde de yerel halk, denize giremiyoruz, işletmeler sahili işgal ediyor diye şikayet ediyor.

Bizim konut lobisi de sahilde kruvaziyer gemi dolu, adım atacak yer yok, hepsi de A plus diye övünüyor. Çok da, sana mı çok, restoran mı işletiyorsun? Allah akıl, fikir versin.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku

sahilde kruvaziyer gemi dolu, adım atacak yer yok, hepsi de A plus diye övünüyor. Çok da, sana mı çok, restoran mı işletiyorsun? Allah akıl, fikir versin.

Burada verilen yalan yanlış bilgileri düzeltiyoruz. Ayrıca yaşadığım şehir olan Kuşadası'nın insanlarını seviyorum.

Şehrimin esnafının kazanması hoşuma gider. İnşallah seneye daha çok kazanırlar. Herkesi kendin gibi kıskanç zannetme.

Esas Allah sana akıl fikir versin biz de haliyle rahat etmiş oluruz.

Bu arada o çok öğündüğün mühendislik diplomanın en kralı olan endüstri mühendisliği diploması bende de var hem de en yüksek puanlı üniversiteden hatta yetmedi MBA de var ama burada hiç bahsettiğimi gördün mü? .. geçenlerde forumda "açılın mühendisim beeen" tarzında etrafa saldırıyordun ondan söyleme gereği hissettim... Okulla, diplomayla hava atmak kadar gereksiz bir şey yok...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

3. Marmaris'te otel çalışanları ile İngiliz turistler birbirine girdi. Kavgada tekme, yumruk ve sandalyeler havada uçuştu.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. İngilizleri bu sefer Marmaris'te mi denize döktük? tarih tekerrür mü ediyor?

5.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Burada verilen yalan yanlış bilgileri düzeltiyoruz. Ayrıca yaşadığım şehir olan Kuşadası'nın insanlarını seviyorum.

Şehrimin esnafının kazanması hoşuma gider. İnşallah seneye daha çok kazanırlar. Herkesi kendin gibi kıskanç zannetme.

Esas Allah sana akıl fikir versin biz de haliyle rahat etmiş oluruz.

Bu arada o çok öğündüğün mühendislik diplomanın en kralı olan endüstri mühendisliği diploması bende de var hem de en yüksek puanlı üniversiteden hatta yetmedi MBA de var ama burada hiç bahsettiğimi gördün mü? .. geçenlerde forumda "açılın mühendisim beeen" tarzında etrafa saldırıyordun ondan söyleme gereği hissettim... Okulla, diplomayla hava atmak kadar gereksiz bir şey yok...
    Hayatında üniversite kapısından geçmemiş, kara düzen esnaf kafa adamlar bana hesap bilmiyorsun deyince ben mühendisim, hesap benim işim dedim. Yoksa yaş 50 olmuş, mühendislikle hava atacak zamanları çoktan geçtim. Üniversite sadece bir temel eğitim, onun üzerine kendin bir şey inşa etmen gerekiyor. (konut değil )

Ha bu arada şunu ilave edeyim: sen de senin kankan gibi bana kıskanç demişsin. Ben konutta balon var deyince neden kıskanç oluyorum anlamış değilim. Kıskanç olmadığımı anlatmak için mal beyanında mı bulunayım? Mal beyanında bulunsam bu sefer de malınla hava atıyorsun dersiniz.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

6. “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

7. Keşke esnaf olabilseydim.Aslında yaşlandıkça okuyanın kendine atfettiği değerin sanal olduğunu,o değerin elbet ruhen tatmin edici bir yönü olsa da hayatın maddi yönüne karşı okumanın genelde bir dezavantaj olduğunu düşünüyorum.Orta sınıf ailenin çocuğu olunca aileden gelen sermaye de olmayınca bizim nesil için başka da çare kalmıyordu.Şu anda gençlerin o şansları da kalmadı,eğitim paraya döndürülebilir bir asset olmaktan çıktı.

8. https://x.com/selimatalayny/status/1...jVyDeLD1bqGYBA

İşte aranan tatil lokasyonu

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi

Sayfa 1265/1312 İlkİlk ... 265765116512151255126312641265126612671275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •