Sayfa 128/578 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 4619 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. endeks düşerken en önde giden av köpeği gibiydin.şimdi kasıntın kangal köpeği gibi.er ya da geç bedelliye kusulan paralar çıkacakk....zaman bize bol size dardır.

2. Vicdansızlık diz boyu...
    Ne yapacaksanız yapın ... milletle dalga geçtiğiniz yetmez mi ?!
    Gerçekten bu tahtanın sahibi KOÇ muş...
    Satacaksanız borsa % 1.5 + yapmış al 2-3 kademe SAT ama yok.... illa eksi gösterecekler.. lanet ettirecekler.. beddua alacaklar, bunların aldığı beddua yeter cayır cayır yanmalarına..
    Son düzenleme : borsa tilkisi; 08-12-2017 saat: 15:56.
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

3. Arkadaşlar alımlar nasıl oluyor derinlik olan varsa atabilirmi

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by rematada Yazıyı Oku
    Abi yok bunlar ele geçirmiş, ostim eğlence merkezi kurmuş, küçük yatırımcı ile eğleniyorlar. Hay ben sizin tipinizi yapınızı.........
    tahtada işlem yapan aracı kurumlar birbirini öpmekten vaz geçse hisse kalkacak...

5. Hocam inşallah bu hafta son olur. Bak keriz silkeleme sayaş taki gibi olur. bizimkiler kendini silkeliyor. Bu tutarsızlık devam ederse ilerde kimse girmez bu kağıda, satacak adam bulamazlar. Ostim zamanında geri alım açıklaması yapmıştı, alır inşallah

6. ÖNCE BİR FIKRA
    Evli bir çift varmış. Erkek azgın erkekmiş, karı biraz nazlı. Bir gece yine erkeğin canı istemiş..Karı her zamanki gibi nazlı mı nazlı,, yok başı ağrıyor, yok uykusu var, yok bilmem ne. Erkek istedikçe karı arkasını kocasına dönüp soluna yatmaya devam ediyor. Erkek bu kez de öbür tarafa geçiyor gariban bir sürü dil döküyor.. yok yok.yok., karı bu kez de tekrar kıçını kocasına dönüp sağına yatıyor.. Böyle 3-4 kez tekrarlanıyor, Erkeğin artık dayanacak hali kalmıyor..arkadan… şakkkırtttt… karı çığlık çığlığa……Erkek kadına: “Canım benim, bu akşam başka akşamlara benzemeyecek, ne tarafa dönersen dön deliğin biri benden tarafta kalıyor…†der.
    Şimdi bende böyle yapıp maliyetimi kurtardım.. maliyetim 2.26 ( bölünme sonrası 1.63-1.64 gibi) al-sat-al-sat ile kurtardım artık maliyetim 1.40 ın altında. Ama bayağı yoruldum, stres yaptı..… istediği kadar düşürsünler, istediği kadar çıkarsınlar….Anlayacağınız arkadaşlar, eğer çok istiyorsak deliğin biri her zaman Bizden yanadır . İstedikleri yana dönsünler……

7. OSTIM.E 2744377,630 TL lik // 1,819,180 MİLYON LOT // 1,440-1,600 FİYAT ARALIĞINDAN geçtiğimiz hafta AÇIĞA SATIŞ yapılmış...
    Maşallah... Bu nedir böyle ?!!
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

8. Hem düşerken, hem çıkarken kazanıyor, ortalaması 1.50 bu adamların. Xu100 109.000 satış baskısı hala devam ediyor. Tecrübelerimize bir yenisini daha ekledik, Herkese bol kazançlı haftalar

Sayfa 128/578 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •