Sayfa 132/1012 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Viop LV

troller bokunu çıkartıyor hastagların..

bize kadar millet yok.

iha hastag oluyor..

iha haberinden hariç her reklam var mk..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Bilgilendirme

Borsada taban kavramı
    Borsa İstanbul’da taban olmak, bir hisse senedinin belirli bir günde işlem gördüğü en düşük fiyat seviyesi olarak tanımlanır. Bu, hisse senedi fiyatının o günkü işlem seansı boyunca artık düşemeyeceği ve daha düşük bir fiyattan işlem görmeyeceği anlamına gelir. Taban fiyat genellikle hisse senedi fiyatının aşırı düşüşleri sırasında belirlenir ve hisse senedinin daha fazla değer kaybetmesini önlemek için uygulanır. Borsa İstanbul’da taban fiyatlar genellikle o günkü hisse senedi fiyatının %10’un altına belirlenmez.

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Hoştt yavaş.Meydanı boş buldun mu hemen ağız ishali oluyorsun.Yaptığın analizler 5 para etmez.155 in üzerinde 158 tuprs yok 155 in altında 149..Ulan o dediğin rakamlar zaten 10dk lık iş yüzde 1 bile değil beyinsiz salatalık.
    Günlük taradığı rakamları yazıp yazıp da bakın bakın ben nasıl bildim nasıl bildim burada sanal ego tatmini peşindesin..
    Senle 2000 borsada 6 ay sonrası için iddiaya girdim TA kürene bakarak rakam ver dedim..
    Laf çorbası ile saçmalık salatası içinde ortadan kayboldun..

5 dk lıkda çalışan ta 6 ay sonrası için tek bir analiz bile üretemiyorsa al o ta yı monte et duvarına..

20 tane grafik atıyorsun 15 defa yön değiştiriyorsun sonra kendine TA cı borsacı diyorsun hadi oradan be.Palavra analist seni.
    Çık ciddi platformlarada alsınlar gaganı aşşa.
    Borun anca burada öter.
    Ötemedi de küfüre başlarsın..
    senin gibi ******larla çok uğraştım buralarda bir sürü graf koyuyorsun diyorsun göster onları gösteremezsen ********sin hadi bekliyorum analizi yapar sonra güncellerim herkesin yaptığı gibi , köpek sabah geldi biz dikkat edin derken sen düşmez dedin düştümü düştü şimdi ne havlıyorsun aracı kurum yalakası senin ne mal olduğun ortada , benimle iddiaya girmiş dallama ben para yönetiyorum 1 dk sını ne olmayacağı ülkede senin gibi gazoz kapağı ile oynamıyorum çük kafalı.
    burası müge anlının programı değil temel,teknik,tecrübe paylaşılır senin gibilerin anlamadığı işler ne zoruna gitti senin 3 gündür aşağı gelecek demem ne oldu oyununmu bozuldu lavuk tiktir git asabımı bozma
    FORMASYON AVCISI -53

4. begenmediginiz petkm dipçik gibi GAP boslugu da aldı
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Hafız paranın altında kaldin sende anlaşılan. Vay be herkesi paraya boğdular.

Epik
    Her gün para dağıtıyorlar burda memedabi ben sana o kadar dedim bol bol vob yap diye, niye yabmadın

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by selloo Yazıyı Oku
    Bilgilendirme

Borsada taban kavramı
    Borsa İstanbul’da taban olmak, bir hisse senedinin belirli bir günde işlem gördüğü en düşük fiyat seviyesi olarak tanımlanır. Bu, hisse senedi fiyatının o günkü işlem seansı boyunca artık düşemeyeceği ve daha düşük bir fiyattan işlem görmeyeceği anlamına gelir. Taban fiyat genellikle hisse senedi fiyatının aşırı düşüşleri sırasında belirlenir ve hisse senedinin daha fazla değer kaybetmesini önlemek için uygulanır. Borsa İstanbul’da taban fiyatlar genellikle o günkü hisse senedi fiyatının %10’un altına belirlenmez.

Bu arkadaş bugün taban bekliyor.Biraz öncede devre kesicilerin devreye gireceğini yazmıştı.Ya faldan çok iyi anlıyor.Yada içerden bilgi alıyor.Her halükarda arada kaynamaması gereken mesajlar bence

7. Faizler düşmüş arbitraj çok cazip değil deniyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. ülker yni bir kalkısmaya cıkabilir
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 132/1012 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •