Sayfa 136/1000 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

Internette heryer etil alkol, imbik, anason satıcısı dolu, sosyal medyada herkes nasıl damıtacağını konusuyor.

Üretim 20 milyon litre azaldı ise, tüketim emin olun 30 milyon litre artmıştır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    İlginç
    Bende cuma bi emlakçı ile sohbet ettim
    6.25 diyor ısrarla..
    Şimdi sizde diyince..
    Ama olmaz da diyemem walla açıkcası..
    Bilemedim..
    Her yerden para fışkırıyor..
    Daha adam 1.9 trilyon dolar onadı..

Hem borsa hem dolar tarafında bugün berat işinin bilerek isteyerek piyasaya servis edildiği gibi bir izlenim de edinmedim değil.
    Piyasa çok dengesiz geçen haftaki tahvil fiyatlamasına , birde bugün ki yükselişe bakın. Adamlar fed'i öyle bir kıstırmışlarki nereye isterse oraya çekiyorlar
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Altın fiyatlarını bu adam yükseltecek. Umarım altın kaplı etlerine talep çok olur
    Yok bunlarlan olmayacak, ben şortun içindekini deyorum, bu arkadaşım ise altın deyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hey yavrum hay, biz yasaklar kalksın diyoruz, bu gidişlen tarrağımı kalkar bu yasaklar!
    Ayvalıkta olmayacak şey oldu bi mahalle toptan karantinaya alında toplasan 7 mahalledir. İşin ilginci tam bir yıldır ilçe merkezinde açılmayan pazar bu perşembeden itibaren yeniden açılmaya başlayacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok bunlarlan olmayacak, ben şortun içindekini deyorum, bu arkadaşım ise altın deyor.
    Adrıana yıllardım tek favorimdir gerisi boş bu dünyada şory içindekininde dışındakininde maşallahı var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Adrıana yıllardım tek favorimdir gerisi boş bu dünyada şory içindekininde dışındakininde maşallahı var
    Dışındaki Nusret başkanım, bir yanlışlık olmasın?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Yeterince salladık, ben bir BAG-GUR mayaşımı çekip geleyim, Reyise para lazımdır akşama rakı çekecem.

Buralar size emanet, trol falan gelirse salman, hemen gelcek deyip oyalayın.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeterince salladık, ben bir BAG-GUR mayaşımı çekip geleyim, Reyise para lazımdır akşama rakı çekecem.

Buralar size emanet, trol falan gelirse salman, hemen gelcek deyip oyalayın.
    Sen, ben, bizim oğlan .....
    Gelen yok epeydir. 7,00’nin altına gelirse belki düşerler tek tük.

Sayfa 136/1000 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •