Sayfa 139/366 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon
Arama sonucu : 2927 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

1. Arkadaşlar ilk ve tek halka arza bu hisse ile girdim.
    Kısa vadeli getiri getirebileceğine inandığım için tercih ettim bunu da.
    Kısa vadeden kastım da 1 hafta 10 gün. Bu süreçte hem kağıt nasıl hareket ediyor onu görür hem de nasılsa sadece arza katıldığım için ne kadar artarsa o kadar kar olur düşüncesindeyim.
    Yani kağıdı zaten dipten aldığım için rahatım.
    Aldığım da çok değil 900 istedim 51 geldi ama burda önemli olan sabretmek.
    Tüm borsaların sert düşüş yaşadığı günlerde bir hisseden tavan beklemek zor.
    Arza katılmayıp 6.50-7.00 arası alıyorsanız da 2 saat sonra yada 1 gün sonra tavan yapacağına güvenerek almak hiç mantıklı değil.
    Para kazanmak o kadar kolay değil. Hele ki devlerin birbiriyle yarıştığı borsa gibi bir mecrada.
    Tavsiye olmamakla beraber ben acele etmeme, biraz sabredip borsaların biraz daha durulduğu zamanları bekleme taraftarıyım.
    Önümüzdeki hafta bana kafi gelecek bir noktaya yükseldiğini görürsem de satarım gelmezse biraz daha beklerim.

2. gün içi en yükseği zorluyor...

3. Biraz toparlatır.

Sabancı Holding: Enerjisa Enerji halka arzından elde edilen tutarın Enerjisa Üretim Santralleri A.Ş.'nin sermaye artırımı için kullanımına karar verildi

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklama aşağıda bulunuyor:

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantıda,

Enerjisa Enerji A.Ş.'nin halka arzından elde edilen tutarın Enerjisa Üretim Santralleri A.Ş.'nin sermaye artırımı için kullanımına karar verilmiştir.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

4. bence olumlu....

5. bakarsın bedelsiz dağıtırlar...

6. ENJSA Enerjisa Enerji A.Ş.

Sonunda olumlu bir haber gelmiş. Çarşambaya da bist30 a dahil olacak. Piyasa toparlarsa ne ala

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

7. Gelen güzel haber

8. takıldı mı ne..

Sayfa 139/366 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz