Sayfa 14/1195 İlkİlk ... 4121314151624641145141014 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Yatmadan önce bu karışımı yapın,manda yoğurdu,kestane balı,medine hurması,yulaf,bunları karıştırın yeyin,bu karışım kimdenmi,bu kadar belirttik onuda siz bulun
    hocam yatmadan enaz 4 saat önce birşeyler yemeyi kesmek lazım. Mide ve bağırsaklar dolu halde uyumak, uyku esnasında beynin ihtiyacı olacağı enerjinin sindirime harcanması demek. Sağlıklı değil daha sağlıksız uyanırsınız. Yediğiniz şey manda yoğurdu bile olsa
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Demek o yüzden bu durumdayız.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Deponun yarısı boşaldı.
    Sabah uyanır uyanmaz, akaryakıt fiyatlarına bakayım dedim.
    Dün Brent petrol % 10 düştü.
    Herhalde iyi bir indirim gelmiştir dedim.
    Nerdeeeee

Benzin 19,91
    Motorin 23,71

Brent'in iniş çıkışları pek vatandaşa yaramıyor galiba.

Akaryakıt fiyatlarına bakarken, küçük bir haber dikkatimi çekti.
    Daha da şok oldum.

Yarışma : kim milyoner olmak ister
    Yarışmacı : tıp fakültesi öğrencisi
    Soru : Türkiye'nin başkenti

Yarışmacı soruyu bilemiyor. Yarı yarıya joker hakkını kullanıyor. Sonunda ANKARA diyor.

Peki, daha acı olan ne ?
    Seyircilere soruluyor.
    Seyircilerin %40'ı ANKARA diyor.
    %60'ı bilemiyor.
    İnanılır gibi değil.
    Hepsi gerçek

4. günaydınlar

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Puştta bak 3 lü derdine düşmüş
    Puşt tam puşt. Aralarına girmek istediği kişilerden biri anne diğeri hala. Umarım gercek Sayın 666 nin yazdığı gibidir. Fantezi olarak sorulmuşsa soruyu soranı bulup tedavi etmeli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
    Adalet sistemimiz

Türkiye Adalet Akademisi’nin hâkim ve savcılara vereceği eğitim, yargıda kalite tartışmasını alevlendirdi
    Yüksek yargı temsilcilerinin yargıya yönelik eleştirileri ile başlayan kalite tartışması, Türkiye Adalet Akademisi’nin 1500 hâkim ve savcıya bir yıl sürecek gerekçeli karar yazma eğitimi vereceğini duyurması ile doruğa çıktı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    hocam yatmadan enaz 4 saat önce birşeyler yemeyi kesmek lazım. Mide ve bağırsaklar dolu halde uyumak, uyku esnasında beynin ihtiyacı olacağı enerjinin sindirime harcanması demek. Sağlıklı değil daha sağlıksız uyanırsınız. Yediğiniz şey manda yoğurdu bile olsa
    Hımmm bunu düşünmem lazım.Anlamadığım bu ülkenin yarısı zaten yarı aç yatıyor bu kişilerin beyini müthiş çalşması lazım değilmi

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Puşt tam puşt. Aralarına girmek istediği kişilerden biri anne diğeri hala. Umarım gercek Sayın 666 nin yazdığı gibidir. Fantezi olarak sorulmuşsa soruyu soranı bulup tedavi etmeli.
    okurken iğrendim, anne ve halanın birbirleriyle ilişkileri olması da ayrı bir manyaklık.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 14/1195 İlkİlk ... 4121314151624641145141014 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •