Sayfa 141/1000 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hadi o herif g.tun teki onu biliyorum da, sizler gibi dalai lamalar ne b.k yemeye cevap yazar buna!
    dalai lamalığımızdan
    hem küstürmemek lazım trol yok piyasada ahmetle idare edecez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Enfalsyon korumalı olanından isterim ben .
    olur oda uyar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

*merkez bankası net uluslararası rezervleri 17 mayıs itibarıyla 24,88 milyar dolar oldu(önceki 26,66mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *merkez bankası net uluslararası rezervleri 17 mayıs itibarıyla 24,88 milyar dolar oldu(önceki 26,66mlr)
    Swapı düşünce? Geriye kalan ne oluyor acep?. Bir de geriye kalanın tamamı sanırım altın, döviz hiç yok sanki....

13 milyar USD civarı swap olmalı. ama bu rakama 3 milyar usd'lik katar swapı dahil değil diye biliyorum.

Bu hesapla kabaca : 24.88-16 = 8.88 milyar usd civarı swap harici net rezerv olmalı. Bu net rezerv de sanırım tamamen altından oluşuyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Swapı düşünce? Geriye kalan ne oluyor acep?. Bir de geriye kalanın tamamı sanırım altın, döviz hiç yok sanki....
    Swapı düşünce negatif rezerv.
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Abd o goldu bir 1000 dolar altına bir çekse.
    Golda parayı gömen
    Çin, Rusya, Venezuella, İran ve Türkiye. Goldu 700-800 dolara bir düşürseler muhteşem beşlinin canına okuyacak sarı başkan.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by Bursa Yazıyı Oku
    Swapı düşünce negatif rezerv.
    tcmb döviz satıp altın aldığı için net rezerv : 8-9 milyar usd karşılığı altın olmalı. Ama döviz olarak bakarsak evet ne yazık ki dediğin gibi olmalı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. yeni bir yaşam başlıyor konsepti ile onlarca yıl milleti yeşillikler içinde aidatlı sitelere gömdüler , dolares uçunca parayı betona gömenleri bi daha gömdüler.... yani iki kere gömüldüler... dikiş tutmaz sabri de dikişi çift atardı... ama ne oldu babanın oğlu kemal nasırına basınca bayıldı.... halbuki dikiş tutmaz sabri , birckenstock terlikle gezseydi nasırı olmazdı... yani şimdi demek ki , konu neydi ya konuyu kaçırdım
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 141/1000 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •