Sayfa 143/1000 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: Mevduat Cafe

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad biz benzin hesabi yapiyoruz senin saydigin arabalara bak ��������

Saydiginiz arabalar bizim konustuklarimizla ayni segment arabalar degil.

Segment derken meblagdan bahsediyorum ����������

Benim onlari alabilmem icin enaz 20 trilyonum olmali. Asagisinda almam.
    Beverly Hills'teyken kullanırdık onları.

2.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Esida hotel..aile ile birlikte çevreyi gezmek icin gidiyoruz. Canakkale sehitligi ayvalik adalar..
    Ustadim size bi kiyagim var canakkaleye gidip de peynir helvasi yemezsen karatay kemirsin sizi yok boyle bir lezzet meshur yeri var onu bulun ara sokak bir yer

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Bi incele..cok uygun bu.ancak agir hadar kayitli.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01683436/detay
    Ağır hasarlı bi araç için bu kadar para verilmez bence. Güzel araç fakat gereksiz fiyat sanki gibi geldi bana.

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Ustadim size bi kiyagim var canakkaleye gidip de peynir helvasi yemezsen karatay kemirsin sizi yok boyle bir lezzet meshur yeri var onu bulun ara sokak bir yer

Ben de cok severim

5.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku

Çanakkale biz çocukken gittiğimizde sahili bomboştu.. bi tane otel vardı sadece... bi de az ilerde çay bahçesi gibi bir yer tam hatırlamıyorum.... tarla olan yerler evle dolmuş...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yalniz sanki bizim daktir hamza abiden biraz tirsiyor gibi. O gelince daktir kayiplara karisiyor
    Hamza abi den bende bir tirsmiyo degilim hangi kaseden cikacak hic belli olmuyor

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    Çanakkale biz çocukken gittiğimizde sahili bomboştu.. bi tane otel vardı sadece... bi de az ilerde çay bahçesi gibi bir yer tam hatırlamıyorum.... tarla olan yerler evle dolmuş...
    Ustad yas 100 mu?

Ben 25 yil once gittigimde dahi tarla yoktu...

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad biz benzin hesabi yapiyoruz senin saydigin arabalara bak 😃😃😃😃

Saydiginiz arabalar bizim konustuklarimizla ayni segment arabalar degil.

Segment derken meblagdan bahsediyorum 😃😃😃😃😃

Benim onlari alabilmem icin enaz 20 trilyonum olmali. Asagisinda almam.
    afedersin de neden 20 trilyonun ( şimdinin milyonu ) yok ? bilgisayarın var , internetin var , aklın da parayı bankaya götürüp nemalandıracak kadar çalışıyor ise neden o kadar paran yok ? un va şeker va helva va ... eee ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Sayfa 143/1000 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •