Sayfa 144/487 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 3889 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. bu haftada ttkomu yerle bir ettiler.en iyisi ekrana ve bu sayfalara bakmamak gerekiyor.2023 haziran sonunda bol bol yazarız .herkese zarardan kara geçmeyi temenni ediyorum.

2. Arçelik, Nokia ve Türk Telekom; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın himayesinde, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, KOSGEB ve TÜBİTAK TÜSSİDE'nin desteği ile Türkiye'de 5G altyapısıyla hayat bulan imalat sanayi teknoloji çözümleri oluşturmak için 5G@EndTech programını hazırladı.

https://www.haberturk.com/sanayi-40-...3349-teknoloji
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. 10 üstü kalıcı olmadıkça boş, tek hanelerde yalansın sen telekom.

4. evide sattım. az önce gömdüm 9.96 dan
    ya herro , ya merro
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

5.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    evide sattım. az önce gömdüm 9.96 dan
    ya herro , ya merro

ALLAH UTANDIRMASIN.YİĞİT BULUT ARDA ERMUT VE UMUT ÖNAL bu sayfalara bakıyorlardır.ttkomun tabutçuları bu muhteşem üçlü seni pişman etmez inşallah.

6. JÖLELİYE BİR SELAM DAHA YOLLAYALIM

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    ALLAH UTANDIRMASIN.YİĞİT BULUT ARDA ERMUT VE UMUT ÖNAL bu sayfalara bakıyorlardır.ttkomun tabutçuları bu muhteşem üçlü seni pişman etmez inşallah.
    Bu sıralar lisans uzatım anlaşmasını bekliyorum. Hepimiz için hayırlısı.2 yıl önce 180 e aldığım evi 450 TL ye sattım.o zaman ev kelepirdi şimdidettkom .benim mantığım böyle işte.
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

8.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Bu sıralar lisans uzatım anlaşmasını bekliyorum. Hepimiz için hayırlısı.2 yıl önce 180 e aldığım evi 450 TL ye sattım.o zaman ev kelepirdi şimdidettkom .benim mantığım böyle işte.
    Hayırlı olsun, umarım pişman olmazsın ortak, herkes konuta saldırıyor hem de böyle astronomik fiyatlardayken, çok tuhaf bir ortam var.

Bu lisans süre uzatımı en büyük beklenti şu anda, sonrasında 5G ama hissenin hiç umurunda değil, şirketin değeri eriyor.

Sayfa 144/487 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •