Sayfa 147/852 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by maslahat Yazıyı Oku
    Stres oldum.
    Ne yapacağı belli değil.
    1 buçuk yıl daha bekleyemem.
    Valla bende 2 - 2.20 civarı olursa satmayı düşünmeye başladım.
    Asla yatırım tavsiyesi degildir.
    Kendi görüş ve düşüncelerimdir.
    Acikcasi ustadim benim de beklemek istedigim fiyatlar o idi
    Ama gel gor ki bu işin biraz uzadigini dusunmekteydim
    Ozellikle g.menkullerin fiyatinin etkileyecegini "bildikleri" halde
    Evet guzel bi artiş yapti
    92 den aldigim kagitlar once bi 82 ardindan 99 gordu..
    ki 2 yi gecmesini bekledim ama gecmedi
    Baktim ki olmicak gibi 96 dan az bi karla cikiş yaptim
    Umarim yarin istediginiz fiyatlara cikar
    Zira buradaki nakiti baska bir kagida gecirdim
    Nakitte bekliyor olsaydim belki duserse tekrar alabilirdim
    Dedigim gibi ustat.. umarim pazartesi yukaelir ve sizde bundan nemalanirsiniz

2. arkadaşlar şöyle birşey olabilirmi diyelim çagrı olacak 2.26 haber gelse bu fiyatta dursa tekrar spk ya çağrı kabulü için başvurup en az 1 ve 2 ay ve hisse alımı 30 iş günü içinde olsa 2 aydan fazla bekleriz değilmi çagrıya vermek için değilmi o ara kimse 2.26 dan almaz bekleyeceği için en fazşa 10 kademe alttan alış yazarlar yüzde 5 alttan verende verir diye düşünüyorum yanlışmıyım

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

4.  Alıntı Originally Posted by borsacı1 Yazıyı Oku
    arkadaşlar şöyle birşey olabilirmi diyelim çagrı olacak 2.26 haber gelse bu fiyatta dursa tekrar spk ya çağrı kabulü için başvurup en az 1 ve 2 ay ve hisse alımı 30 iş günü içinde olsa 2 aydan fazla bekleriz değilmi çagrıya vermek için değilmi o ara kimse 2.26 dan almaz bekleyeceği için en fazşa 10 kademe alttan alış yazarlar yüzde 5 alttan verende verir diye düşünüyorum yanlışmıyım
    Yoluna kipa olarak devam ederse cagrı fiyatının uzerinde bir fiyata gelecegi için şirket cagrıdan hisse toplamaz.
    para kasada kalır.
    Miğros olarak devam ederse hiç kimse kipa yerine miğros almaz cunku miğrosu uçurdular.
    Ozaman şirket cagrıdan baya hisse toplar kasadan bayagı cagrı parası cıkar diye tahmin ediyorum.

Sıkıcı olmaya başladı.Ekranda 1,96'dan 10 tane ve 1 tane alım görmekten sıkıldım.
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

7. Kimbilir ne hesaplar yapılıyor...NİYE GAYRİMENKULLERİN YENİDEN DEĞERLEMESİ YAPILIYOR.Bunca yıl yapılmamışken...

8. 1,94'ü de gördük böyle coşkulu bir günde.
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

Sayfa 147/852 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •