Onemli Gunler Banner
Sayfa 148/684 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 5472 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    vergi dairesine sunulan meblag ödenecek peşin verginin tutarını tesbit için. faliyet dışı ve diger gelirler bu beyanın içinde yer almaz, benimbeklentim enaz 4 milyon kar. Ayrıc grafik ve indikatörlere baktıgımızda tahta yukarı harekete hazırlanmış ve ben giderim diyor. Bunun nedeni karın iyi çıkacak olması olabilir. Yatırımlar kardan düşülmez,vergi iyadesi alması da mümkün. Ben bilançosuna baktım , 45 milyonluk satışdan elde edilecek kar ancak faliyet giderlerini ve faiz ödemelerini karşılıyor , yılsonu cirosunun 65-70 milyon olması gerekir ki, bahsettigim 4 milyon kara ulaşsın.2018 de ciro artışı yakalar ve miktar 90 milyon civarı olursa, ciddi karlardan bahsedebiliriz.

ben öyle ucuk kar beklemiyorum 1 gelirse iyi benim merak ettiğim esas faaliyet karı o iyi gelirse gelecek vaadeder ytd.

Berkosan gibi borsaya yüzde 66 sından fazlası açılmış ise patron çogunluk hissesi olan yüzde 51 in altına düşmüş demektir, yönetimi ve işletme üzerindeki hakimiyetini kaybetmemek için, borsadan gizli hisse toplar ve en az 51 elinde tutar, bu arada elinde tuttugu payları speklasyonda kullanabilir mesela hisse yükseldiginde bu payları satıp tekrar ucuzdan yerine koyma gibi girişimleri olabilir. Tabi bu dediklerim olasılık.

3. patronların elindeki hisseler imtiyazlıdır onlar öyle çürük tahtaya basmazlar hasan bey

Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    patronların elindeki hisseler imtiyazlıdır onlar öyle çürük tahtaya basmazlar hasan bey
    baldayı çürük tahtaya basmayacakları belli ben berkosan nedir ne iş yapar diye araştırırken yönetim kurulu başkanı ve ortagın soy adı aldıkaçtı, aman dikkatli olalım bizim birikimlerimizide kapıp kaçmasın.

5.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    baldayı çürük tahtaya basmayacakları belli ben berkosan nedir ne iş yapar diye araştırırken yönetim kurulu başkanı ve ortagın soy adı aldıkaçtı, aman dikkatli olalım bizim birikimlerimizide kapıp kaçmasın.

hahahaha yıllardır alıp kaçıyorlar zaten bu seferde yukarıya alıp kaçsınlar hısseyi

Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    hahahaha yıllardır alıp kaçıyorlar zaten bu seferde yukarıya alıp kaçsınlar hısseyi
    İnşallah dediginiz gibi olur. ben henüz almadım açıklanırsa bilanço sonrası belki alabilirim.

7. Arkadaşlar torba yasada kamunun enerji tasarufuyla ilgili bölümde kamunun bir an önce tassarufa geçmesinin önü açılıyor dahası yapılacak ihaleler kamu ihale yasası dışında tutuluyor, bu durumda ısı yalıtımı ve tassaruflu led aydınlatma sektöründe büyük bir potansiyel görüyorum, bu konuda Berkosan, izocam, gerel gibi firmalar nasıl etkilenir, görüşleriniz nedir,. YTD

TURKCELL T70 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bizimki ağnamaya başladı.

Sayfa 148/684 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •