Onemli Gunler Banner
Sayfa 149/684 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon
Arama sonucu : 5472 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

berkosana ne oldu böyle?

BRKSN Konsolide 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2021005 Yıllık Değ%:288

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Güzel kar geldi. Vergi dairesi sonrası şahsen 1.5 milyon tl civarı kar bekliyordum. 2 milyon tl kar beklentimden biraz daha yüksek oldu. İnş spek de yüksek bulmuştur

F/k oranı hala yüksek görünse de yüksek ciro, son çeyrekte 3 çeyrek kadar kar üretmesi ve geçen seneye göre nerdeyse 4 kata yakın kar açıklaması şirketin geleceği adına ümit vadediyor.

Şuanda elimde yok. Geçtiğimiz hafta başka bir hisseye geçmek için satmıştım. Ama elinde olan birkaç arkadaşım var. İnşaallah gider de arkadaşlarım ve bekleyen herkes kazanır.
    Ytd

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BRKSN Konsolide 2017/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2021005 Yıllık Değ%:288
    İyidir....

5. ula berko zararmı açıkladınki çıkmıyorsun

hayatının en güzel bilançosunu açıkladın hatırlatayım dedim

6. Değerli Hissedarlarımız ve iş ortaklarımız,
    Yurtdışından ithal edilen polietilen köpük bazlı yalıtım malzemelerinin üretimini başlatarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Berkosan A.Ş. bu yıl 25. yaşını kutluyor.
    Çeyrek asırdır, Türkiye'nin yalıtım ve ambalaj alanındaki ihtiyaçları için yenilikçi çözümler geliştiren Berkosan A.Ş öncelikli hedefini artık bölgesel ve uluslararası, sonrasında ise global bir oyuncu olarak belirlemiştir. Yıllardır sektördeki marka bilinirliğini dünyanın birçok ülkesine ihraç ettiği ürünlerle ispatlayan şirketimiz, 2018 yılında yurt dışında üretime başlıyor.

İspanya’da faaliyet gösteren %100 bağlı ortaklığımız BERKOSAN IBERICA S.L. pazarlamakta olduğu ürünlere artan talebi yerinde karşılamak üzere üretim faaliyetlerine başlama kararı alarak çapraz bağlı polietilen köpük hattı siparişini vermiştir.

Yine bu yıl sonunda, Sırbistan’da yerinde üretim ve ihracata yönelik faaliyet göstermek üzere BERKOSAN BALKANS adıyla 150.000.-Euro sermayeli kurulacak şirkete %60 oranında iştirak edilmesine karar verilmiştir.
    Yurtdışında üretim yapma kararımızın arkasında, Avrupa iç pazarındaki mevcut müşterilerin artan taleplerini geciktirmeden karşılamak ve navlun maliyetlerine yansıyacak olumlu etkilerin yanı sıra, 25 yıllık üretim tecrübemiz ışığında tüm çalışanlarımıza duyduğumuz güven yatmaktadır.
    Berkosan, hedeflediği büyüme rakamlarına ulaşmak, her yıl artan cirosunu daha üst basamaklara taşımak adına, yetenekli işgücü eğitimine, üretkenliğine ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ar-ge departmanına desteğini hiç durmadan sürdürecektir.
    2017 yılında %28’lik bir büyüme gerçekleştiren Berkosan, cirosunu 64,4 milyon TL seviyelerine çıkarmıştır. 2018’de geniş ürün yelpazesi, üretim esnekliği, modernizasyon çalışmaları ve yurtdışı yeni yatırımlarımızın gerçekleşmesiyle, hedeflediğimiz sürdürülebilir büyümeye ulaşacağımıza inancımız tamdır.
    Bu vesileyle bize güvenerek desteklerini esirgemeyen tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarım.
    Saygılarımla,

Memet Aldıkaçtı
    Yönetim Kurulu Başkanı

faaliyet raporundan

7. https://i.hizliresim.com/QVG6Ly.png

yurt dışı fabrıka

Sayfa 149/684 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199249649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız