Sayfa 15/32 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 250 madde; 113 - 120 arası.

Konu: karar_ anı

evet maalesef vaademiz "tekmil" oldu... ee.. çok fazla hoplayıp zıplamanın sonu. zaten parayı tutun diye emanet veriyorlardı.. abdest alıyormuş mübarek"ler ama kötülere birşey olmaz ULUUN OYLUM

Moody's Türkiye'nin kredi notunu düşürdü
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

o kadar tez canlı biriyimki ani kararlar verip sonrada pişman oluyorum. hani can çıkar huy çıkmaz derlerya böyle bir şey demekki. ama haklı taraflarımda oluyor, olmuyor değil çoook hemde... ama bide düşünüyorum belkide anayı danayı borsaya basıp sadece izlemeyi alışkanlık haline getirmiş olup, kafalar başka alemde olabilir diyorum. çünkü kötü yazmıyorumki, daha kafadan net bir ifadeyle msgyo verdim. diğerlerini miktiret.. ama sonuç tık yok. insan en azından takip ettiğini ciddiye aldığını belirten bir emare verir. şimdi bazı dangalakların "ego" olarak kabul ettikleri gibi bir olay değil bu. insan bozuluyor, hemde nasıl bozuluyor. üstelik bide nasıl böyle dersin diye suçlanıyosun. neyse önemli değil bende zaten zihnimin yedide biriyle yazarak vakit geçiriyorum. sonuç: baştaki yazdığım o öz güven dolu mesajımı geri alıyorum... tabii yüzeysel olarak bakıp kafama göre yazmaya devam edeceğim. bunuda heyecan olur diye kendimi eğlendirmek için... gavur'a kızıp oruç bozacak değilim
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

şeskiden kalan şunlarıda hatırlatayımda zaten p.tesi izleme günü olacak.

ULUUN__ 9.80 destek kırılmadıkca kağıt bozulmaz...

OYLUM__ buda 3.30 kırılmadıkca bozulmaz...

artık durakta gölge bir yer bulup otobüs bekleyeceksin ne zaman gelirse...

sabahtan beri sayfa takip ediyorum, youtuba takip ediyorum, onlarca yorumcu kimi eğitim vererek kimi anlatarak. şöyle bir hesap ediyorum 2 milyona yakın oyuncu olmuş. bu düzen on senedir devam etmiş olsa (fazlası varda) şimdiye kadar herkes on defa eğitilmişti diyorum ve artık pala bu kadar eğitimli oyuncu olduktan sonra bizi yakında terkeder diyorum. enayimiki 2 milyon insana para kaptırsın öyle değilmi ama..ky bilinçlensin öğrensin diye çırpınan ne kadar iyi insanlar var. hele birini dinledim aylık kazancı yüz bin lira olmasına rağmen hala video çekip eğitim veriyormuş. heyt be... palaymış malaymış vız gelir... bu kadar inancı güçlü, imanı güçlü, zeki insanımız olduktan sonra biz bize yeteriz... haa biride ucuzluk yapmış eğitimi yüz liraya düşürmüş ama o ekranda cızıttırıyor... karar verdim bende video çekeceğim. 50 lira anasına satayım. rekabet öyle olmaz böyle olur bin kişi 50 bin lira eder. az paramı değilmi ama. sürümden kazanmış olurum. gerçi çizgiden filan anlamamda ne olacak sanki iki aşağıdan çekerim, üç yukardan çekerim, yürüüü... siz böyle yeni gelin gibi süzüle süzüle oturun. bakın ben beş dakkada nasıl 50 bin kazandım gırgır mırgırda bence buna turgay yıldız bir skeç çekmeli
    https://www.youtube.com/watch?v=ATFFmmgcMcY
    Son düzenleme : karar_anı; 13-09-2020 saat: 00:24.

ee.. artık zurnanın zırt dediği yere geldik. endekside dikkate almanın zamanıdır diye düşünüyorum. değişik, değişik, öngörüler okuyorum. ama bana göre hepsi hikaye. onlarca yüzlerce analist olduğunu iddia eden yorumcuların olduğu bir piyasada elbette birileri doğru tahmin edecek ama bu şanstan bir adım öteye gitmez. sadece dikkat çekerek müşteri toplar. müşteri diyorum çünkü herkesin bir hesabı kitabı var ve bunu anlamak o kadarda zor değil. kimisi kitap satacak, kimisi eğitim verecek, kimisi dandik tırışkadan yaptığı isabetli önerisi ile çalıştığı aracı kurumda kademe atlayacak. bal ligiyle hiç ilgilenmiyorum. laf ola torba dola salla gitsin yani bu ligden kimse kendini fasulyeden nimet sayarak üzerine alınmasın. haa bu arada işler çok daha kötüye gitse hangi hisseler ayakta kalabilir diye düşündüğümde gıda hisselerini mantıklı buluyorum. çünkü adamlar aliden alıp veliye satıyorlar müşteri hazır eğer millet bir şey yiyip içmeyip geberip gitmeyi göze alırsa ancak o zaman gıdalar turşu olur... ben böyle düşünüyorum. kimse benim gibi düşünmek zorunda değil...

kimilerinin tekrar döneriz, kimilerinin, çok olumsuz baktığı piyasada bende yarım aklımla endeks 1064.42 desteği çok önemsiyorum. evet arada dört bin puan fark var ama borsada olmaz diye bir şey yok. tabii göstere, göstere, satmayarak türlü oyunların oynanacağı pyasada 1064.42 kilit rakam olarak görüyorum. üzerinde kaldıkca çıkmadık candan ümit kesilmez, altında ise nefes darlığı devam edecektir tir, tir, tir, evet tir yaaa.. düşünüyorummu diyecektim.. o düşünenlerin çoğu kaşınıyor şimdi

bazı gafik yorumlayan yorumculara, abi sen körmüsün? yoksa kör alinin köyündenmisin? şunu nereye sokacan demek geliyor içimden ama boş ver yazsınlar sanane diyorum ama piyasada müthiş bir algı zehirlenmesi var.. öyle zehirlenmişlerki nuh diyorlar peygamber demiyorlar. hemde hep bir ağız olmuşcasına, hemde prof yaa.. ziyaa.. diye düşünenler için keşke imkan olsada gözlerini bi ovuşturtsam. ama yüzlerini yıkamalarına karışmam. ben, ben, diye gözünün çapağı ile dolaşsınlar

böyle bazen dağılarak ipin ucunu kaçırmıyorum değilmi yok içide hiç kötü birşey yok. ne yazayımda vakit geçsin derken bazen dağılabiliyorum idare edin ama valla haklıyım da.. alacağım yok

Sayfa 15/32 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •