Sayfa 150/1009 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Vatandaş tuzluğa oy verir KK'ya oy vermez. Boşuna debelenmeyin.

ytd

Bunlar tiyatro.cok da seetmemek lazım.iyi saatte olsunlar demek reis devam etsin istiyorlar.roller oynandı.cidden ben bu kadarını beklemiyordum.kk ye helal olsun.baykal bile bu kadarını beceremezdi.simdi seçim sonrası milletimiz bize muhalefet gorevi verdi der mücadeleye devam der.biz de tıpış tıpış bu tiyatroya göz yumar ona el mecbur oy vermeye devam ederiz.halka da artık o kadar kızamıyorum.bu muhalefet görevli gibi.iktidara gelmek istemiyor.halk ne yapsin

3. Öyle tabi. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli seçiminde yine kaybedecek ondan sonra hiçbir şey olmamış gibi, olanlarda hiç sorumluluğu yokmuş gibi işine bakacak.

Bugüne kadar kaybettiği hangi seçimden sonra bedel ödedi ki bu seçimden sonra ödesin... Aynı A*P'ler gibi. İstifa yok, bedel ödemek yok, sorumululuk almak yok... Varsa yoksa koltuk.

Küçük olsun benim olsun

Hıyarlar her şey düşünüldü.her şey protokole bağlandı aday seçim açıklansın bir gün sonra açıklanır adayımız haxir falan dediklerinde ulan helal olsun adayı son ana kadar açıklamayı p yipratmiyorlar iyi akıl demistim.yahu kk nin yipratilmaya ihtiyacı yok ki.20 yıldır ortada.her şeyi belli.bari 4 ay önce açıkla herkesin hamle şansı olsun.secime iki ay kala bildiğin intihar oldu bu

Benzeri senaryoda reisle kk nin yer değiştirdiğini düşünün.yani kk 20 yıldır yönetiyor her türlü hatalar yapıyor artık değişsin istiyoruz AKP muhalif reis mi aday olsun daha kolay oy verirsiniz AKP içinden misal cemil Çiçek gibi adını unuttum şu eski istifa etmek zorunda bırakılan ekonomiden sorumlu bakan gibi güvenilir bir tek nokrata mi oy vermeye eliniz gider.reis olunca en azından oy kullanmazsiniz değil mi diğerlerinin nazarinizdaki şansı daha fazla olur.bu basit matematik.nasil düşünül mez anlamiyorum

Güvenilir teknokrat derken kastım damat değil aman ha yanlış anlasilmasin

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    502
    Recep bana oy vermeyin diyor Kemal olmaz bizi bırakma diyor

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Hıyarlar her şey düşünüldü.her şey protokole bağlandı aday seçim açıklansın bir gün sonra açıklanır adayımız haxir falan dediklerinde ulan helal olsun adayı son ana kadar açıklamayı p yipratmiyorlar iyi akıl demistim.yahu kk nin yipratilmaya ihtiyacı yok ki.20 yıldır ortada.her şeyi belli.bari 4 ay önce açıkla herkesin hamle şansı olsun.secime iki ay kala bildiğin intihar oldu bu
    Ne intiharı? Hepsi planlı işler bunlar.ekmeleddin gerçeğini çabuk unuttunuz.ülke de ne zaman akp bu sefer bitti desek kk ve chp tarafından kasıtlı olarak ters işler yapılıp seçim yine akp ye geri veriliyor.
    Bir iktidar partisi boşuna milyonlarca kişinin etkilendiği dönemde zorla seçime gidelim demez, erteleme hakkı da varken.sonıçta son 1 haftadır olanlar akp nin de bilgisi dahilinde oldu.

Sayfa 150/1009 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •