Sayfa 151/1001 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

3.91 ve 3.94 haricinde direncte kalmadi ve direncleri bu sefer o kadar kolay gececek ki..!
    gecen haftaki harekette 2 milyar dolar bozdu yerliler, bu harekette de bi 2 milyar dolar daha bozulur, etti mi 4..
    yabanci yil basindan beri 8 milyar dolar girmisti, kaldi 4 milyar dolar cikilmasi gereken, bunlar dolardan cikip faize girseler ne olur diye aklimda deli sorular..
    bu aksam kredi derecelendirme kurulusundan da bi darbe aldi mi pazartesi gapli acar..(3.98) gapli acilis ile sali carsamba osgeldin 4 ler..
    endekse bu hafta bassalar viopcularida 125 bin diye guzel keklediler (gidebilirdi de) , ver elini 105 binler, vurcam kirbaci vurcam kirbaci vercem ayari derlerse bi panik hali 4 ustu tekrar mallandirabilirler mi dolari.?
    su reza olayi olmasa realize olabilirdim pazartesi..
    kredi derecelendirme idare eder derse pazartesi tersten gapli acar, 3.80 gorulur..
    sesli dusundum; ytd..

Valla benden de bir örnek, 2 el araba aldım 4 yaşında sene 1993.

Çiller 1994 de arabayı devirdiğinde, bozdurduğum marklarlan sıfır araba alabiliyordum.

Üstte epey bir para da kalıyordu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Bir R serisinin daha sonuna geldik
    söylememe gerek var mı bilemiyorum ama
    tabi ki R3 R3 3,8863
    sayın derinlikler emeklerine sağlık, teşekkür ederim..

Hiç sıkılmadan burada grafik paylaşılmıyormuş diye konuşup
    milletin atıp tuttuğunu söyleyen ağzı kulaklarında komik insan
    bunun adı algıda secicilik
    kaybetmeyi seçmek bu
    zırlaman gayet normal..
    ama kimin umrunda

4. kredi derecelendirmeden bir şey çıkmaz,
    yoksa suratları annanenim kopçası gibi olurdu birilerinin bütün gün..!!

3.86 satan naptin sattiklarini 3.88 den yerine koydun mu.? burdan alinmaz burdan da alinmaz az dussun alirizcilar burda mi.?
    bi arkadas yazdi bugun halkbank taban yaptigi gun tum parayi halkbanka gomup tumuyle dolari vermek gerekiyor, bi soru soran olmus derinlik goremiyorsun lakin ne kadar alinmis gorebiliyorsun yarin atarim grafigini..ytd

Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    kredi derecelendirmeden bir şey çıkmaz,
    yoksa suratları annanenim kopçası gibi olurdu birilerinin bütün gün..!!
    Bencede öyle ,bu kredi derecelendirme kuruluşları bana göre (ben kimsem, beni kim tınlarsa ama neyse kendimi fasulyeden sayıyorum işte ) hiç biri kaale alınmaz ama gel görki dünyada ki para babaları yine onların verdiği notlara göre hareket ediyor.

Konu HALKBANK tan açılmışken topiğin ana temasını fazla bozmadan bir laf etmek istiyorum . Halk bankasına en az 1 sene elimi sürmezdim. Aslında bu lafı gidip HALKBANK topiğinde söylemek istedim ama MÖTÜM yemedi anama söverler diye geldim kendi çöplüğümde öteyim dedim kafa ağrıttıksa af ola...

8. Arada pariteye tersten de bakmak lazım. 0,25 cent çok hızlı geçilebiler ( 4,00 + )

https://tr.investing.com/currencies/try-usd

Sayfa 151/1001 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •