Sayfa 151/844 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 6750 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by maozcan Yazıyı Oku
    Daha önce Ömür isimli arkadaşın bu topiğin tadını tuzunu kaçırdığını hissedip söylemiştim.. şimdi de niyetinin iyi olduğunu ben de asla düşünmüyorum.. gelmiş bir de bu sefer kekoyu hedef alma çabasında?? Şu işe bak arkadaş
    Anladık,hata ettik,can sıktık. Forumu ćok meşgul ettik,gevezeliğimiz bıktırdı... İyi de bu ısrarla "iyi niyetli" değil ne Allah aşkına? Neyse.. öyle olsun.

2. Sn Ömür aslında bana laf sokmaya çalışmış. Size de yaranilmiyor arkadaş,bir sürü de iltifatta bulunmuş. Değerli tespitleri var. Eleştiri olmazsa hisse düşerse şundan düştü geyiginden başka bir şey olmaz,skora göre konuşuyor herkes. Hissenin uzun vadede getirisi olacağını herkes biliyor, sadece bu oyunların mide bulandiriciligi ve ucuzluk pahalılık ile ilgili merak konuları dile getirilince insanları "forumda uzaklaşın" söylemleri yerine bence goygoy yaptığınız bir platform oluşturun. Potansiyeli ve elestirileri herkes paylasabilsin. Maliyeti herkesin düşük olmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Eğer borsa yüzde yüz tutarlılıkla hareket edilebilen yani ancak formüllerde olabilecek bir mantık örgüsüne sahip olsaydı haklı olurdun ve bütün matematikçiler de borsadan zengin olurdu. "Ben gördüm,ben bildim.." bunu hisseye dair bir şey söylediği an yapmayan mı var? Ama ben her şeyi bildiğimi iddia etmeyip bilakis yer yer sinir bozucu saptamalarım,itirazlarım da olsa karşımdakilerden de faydalanmak istiyorum. Bunu yaparken de kendime bilgi verilmesi zorunluluğu hissetmiyorum. Kusura bakma ama bu son kısım hiç olmadı. Kastettiğin RES meselesiyse çok basitçe bir yanıt verilebilir belki de muhattap mahçup bile edilebilirdi. Yok abi zorunda mıyım, moduna geçiyorsak e o zaman bu forumun manası ne Allah aşkına?
    Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı

4. Ayrıca seni engelledim deme gereği neden duyuyorsunuz ki çok mu önemli yani engellediğin bilgisi ? Hani bilgi paylaşılsın muhabbeti var ya Çok önemsemeyin kendinizi. Hisse düşerse kimse yüzüne bakmaz. Nasıl ki alfas cikarken herkes oraya gidiyor. Borsa burası. Haklı olarak endeks zirve yaparken hızlı kazanmak istiyoruz. Hatta siz de bunu istiyorsunuz ki imkansız olan gesani olana eurpwr safsatasini çıkartıp inanmak istiyorsunuz Bakiyede + yazdıkça sorun yok. Bol kazançlar. Bu arada haberle kyye mal iteleyen kim olursa adidir

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sn Ömür aslında bana laf sokmaya çalışmış. Size de yaranilmiyor arkadaş,bir sürü de iltifatta bulunmuş. Değerli tespitleri var. Eleştiri olmazsa hisse düşerse şundan düştü geyiginden başka bir şey olmaz,skora göre konuşuyor herkes. Hissenin uzun vadede getirisi olacağını herkes biliyor, sadece bu oyunların mide bulandiriciligi ve ucuzluk pahalılık ile ilgili merak konuları dile getirilince insanları "forumda uzaklaşın" söylemleri yerine bence goygoy yaptığınız bir platform oluşturun. Potansiyeli ve elestirileri herkes paylasabilsin. Maliyeti herkesin düşük olmayabilir
    Ben gerçekten sana laf sokmaya çalişmadim. Senin söylediklerin vesile olup konuyu farklı yerlere çekmiş olabilirim sadece. Çoğu arkadaş da bana şikayetlerini ve sitemlerini iletti. Samimi ve hakaret amacı taşımayanları zaten dikkate alıp ona göre kendimi gözden geçireceğim.
    Galiba "doğru" olduğuna inanman her şeyi canının istediği gibi söylemen anlamına gelmiyor. O "doğru" başka yanlışlara vesile oluyorsa o "doğru"nun da bi kıymeti olmuyor zaten.
    Ben kendi "doğru"mla pek çok yanlışa sebebiyet verdim sanırım. Bu da bana ders olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Ben gerçekten sana laf sokmaya çalişmadim. Senin söylediklerin vesile olup konuyu farklı yerlere çekmiş olabilirim sadece. Çoğu arkadaş da bana şikayetlerini ve sitemlerini iletti. Samimi ve hakaret amacı taşımayanları zaten dikkate alıp ona göre kendimi gözden geçireceğim.
    Galiba "doğru" olduğuna inanman her şeyi canının istediği gibi söylemen anlamına gelmiyor. O "doğru" başka yanlışlara vesile oluyorsa o "doğru"nun da bi kıymeti olmuyor zaten.
    Ben kendi "doğru"mla pek çok yanlışa sebebiyet verdim sanırım. Bu da bana ders olsun.
    Yani beni alintilayip belki kiskaniyoruz veya kek ciger dediğin için bana laf sokmak istemissin dedim. Ama sorun yok, burada sen de kekoya sahip çıkıp nüfuz edebilme amaciyla beni haksız gördün zamanında. Ama hep aynı Şeydi. Negatif yazacaksın yazma denmesi deli ediyor. Negatif de yazmadık yapilan adiligi soylemistik. Her neyse akıllı adamsın. Çok para kazanırsın. Millet ne düşünüyoru ne deri çok da sallamamak gerek. Hiçbir hisseye aşık olmamayi öğrendim. Ama gesandaki efsane potansiyel insanı daha hırslı yapiyor . Ben sürekli gelgit yaparım bu hissede. Ama tutan daha çok kazandı kazanacak gibi. Bu tarz forumlarda sevilmenin tek yolu bolca umut dagitmaktir. Kazançla da desteklenirse onlarca hayranin olur Ama malesef artık kuşlu site popüler. Orada da seni takip etmeye baslicam. Yazıların güzel. Ama dedim ya bizim insanimiz düşünmek irdelemek istemez. Sade olacaksin bol bol gaz . Beni gomerek prim kasmak en kolay yoldur ))) Haklı olarak o kadar emek verip,değer görmek istiyorsun. Hakediyorsun kardeşim. Hadi keko 1 numara olsun. Bence ilk 3tesin katkı olarak. Diğerleri bomboş laflar yapıyor. Halbuki bilgiye ulaşmak çok da zor değilken...

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yani beni alintilayip belki kiskaniyoruz veya kek ciger dediğin için bana laf sokmak istemissin dedim. Ama sorun yok, burada sen de kekoya sahip çıkıp nüfuz edebilme amaciyla beni haksız gördün zamanında. Ama hep aynı Şeydi. Negatif yazacaksın yazma denmesi deli ediyor. Negatif de yazmadık yapilan adiligi soylemistik. Her neyse akıllı adamsın. Çok para kazanırsın. Millet ne düşünüyoru ne deri çok da sallamamak gerek. Hiçbir hisseye aşık olmamayi öğrendim. Ama gesandaki efsane potansiyel insanı daha hırslı yapiyor . Ben sürekli gelgit yaparım bu hissede. Ama tutan daha çok kazandı kazanacak gibi. Bu tarz forumlarda sevilmenin tek yolu bolca umut dagitmaktir. Kazançla da desteklenirse onlarca hayranin olur Ama malesef artık kuşlu site popüler. Orada da seni takip etmeye baslicam. Yazıların güzel. Ama dedim ya bizim insanimiz düşünmek irdelemek istemez. Sade olacaksin bol bol gaz . Beni gomerek prim kasmak en kolay yoldur ))) Haklı olarak o kadar emek verip,değer görmek istiyorsun. Hakediyorsun kardeşim. Hadi keko 1 numara olsun. Bence ilk 3tesin katkı olarak. Diğerleri bomboş laflar yapıyor. Halbuki bilgiye ulaşmak çok da zor değilken...
    Güzel sözlerin için teşekkür ederimKendi adıma daha yolun başındayız. Alacağımız çok yol var. "Ben çok biliyorum" demekten bir hayır gelmeyeceği ortada. Çok okumak çok araştırmak lazım. Bilene danışmak hatta tepki çekme pahasına bazen danıştıklarını da kızdırman lazım.. Keşke kalp kırmadan yapabilsek tabi, Allah affetsin.
    Allah hepimizin gönlüne göre versin,iyi geceler.

8.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Güzel sözlerin için teşekkür ederimKendi adıma daha yolun başındayız. Alacağımız çok yol var. "Ben çok biliyorum" demekten bir hayır gelmeyeceği ortada. Çok okumak çok araştırmak lazım. Bilene danışmak hatta tepki çekme pahasına bazen danıştıklarını da kızdırman lazım.. Keşke kalp kırmadan yapabilsek tabi, Allah affetsin.
    Allah hepimizin gönlüne göre versin,iyi geceler.
    İyi geceler bol kazançlar. Takibindeyiz

Sayfa 151/844 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •