Sayfa 153/1006 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Viop LVIII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ayhan başkanın dediğini yapacan yaptığını yapmayacan. Gidip bilgisayarcı alıp parayı yedirmeyecen. Misal bana boru al dedi ben. Kredi kartından nakit avans çektim onun dediği kağıt ile al sat yaparak kredi kartı nakit avans borcunu kapattım üstüne düğün yaptım üstüne nakit avans çektiğim kadar para kaldı.
    O zaman kuzu sana düşer.

2. Herkse tskler, inşallah sizlerin daha iyisi olsun,

Ariston hocam hanımın üstüne yaptık, artık sesimizi yükselt.e şansımıza da yok ettik
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    O zaman kuzu sana düşer.
    Tmm oğlum araba işini halledeyim bir kuzu keserim. Araba derken sıfırı değil. Yaza inşallah diyeyim oğlan evlenecem demezse kuzu kesmeye söz veriyorum. Ama evlenecem bedelli askere gidecem derse olmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Herkse tskler, inşallah sizlerin daha iyisi olsun,

Ariston hocam hanımın üstüne yaptık, artık sesimizi yükselt.e şansımıza da yok ettik
    Bittin abi. Başkara abinin dayısının bir sözü vardı. Alper belki hatırlar. O hanımın bilezikleri ile Ereğli aldığında söylenmişti

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    sol kasıkta ağrı vardı ultrason çekildi doktoru aramaya korkuyorum ameliyat diyecek diye...

Gecmis olsun hocam,fitikdir belki..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Herkse tskler, inşallah sizlerin daha iyisi olsun,

O daha iyi olmuş, riski ve getirisi daha iyi bir seçim olmuş. Allah muhabbetinizi artırsın.

Başkasına akıl veriken düşük riskli, yabancıların second best dedikleri şekli tercih ederim. Sonradan sana uyduk hem evden hem de hanımdan olduk denmesin diye.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bankalara satış geldi... resim değişti

889200---889700 aralığından reverse şort olunur... 888100 altına gelirsede poza yaslanılır
    peşime takılıp şort açan var ise maliyete 889700 e kapatsın

15 dk 55 gho üzerindeyiz... şort hiç güvenli değil

FDJI... YATAY.. bisti % 1 aldı mına godumun bebeleri

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bittin abi. Başkara abinin dayısının bir sözü vardı. Alper belki hatırlar. O hanımın bilezikleri ile Ereğli aldığında söylenmişti
    Hanımlar baş tacimiz

Sayfa 153/1006 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •