Sayfa 156/560 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 4473 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Hep Destek Tam Destek

Euroleauge’de sezonun Büyülü An'ı ödülünün sahibi Jan Vesely oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Euroleague normal sezon mvp’si Real Madrid’in 19 yasindakin oyuncusu Doncic oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    sene başı ilk 5 e sokamayan lara gelsin bu güzel 2.lik tebrikler FENER BAHÇEM
    2. Olmak Fenerbahçe icin herzaman kötüdür .. Ama sampiyon olmak icin inanmak gerekir , bugun şampiyonluk şansımız varken stada 15bin kişi gelmiş onlarda son 30 dakika aralıksız istifa sloganı attılar . Hatta bir ara takım atak yaparken ıslıkladılar .. 3-2 oldu hala devam ediyorlar ulan kıt zekalılar maç bitsin dilediğiniz tepkiyi verin ama maç 3-3 olsa 4. Olacağız bunu düşünmeden tepki verdiler .. Bu düşüncede olanlarla sampiyon filan olunmaz .. Diğer başlığa gidin bakın sadece Fenerbahçe başkanına ve hocasına kini olduğu icin takımının yenilgisinden mutluluk duyan takım yenildimi 5 mesaj atıp yendiğinde 1 hafta mesaj atmayan insanlarla mi sampiyon olacaksın ? Eleştirmek başka bu yapılan zarar vermekten başka birşey degil . Taraftar inanacak oyuncular inanacak hoca inanacak yönetim inanacak .. Taraftar inanmadı taraftar maça gelmedi , Fenerbahçe evinde yenilmez takımdı simdi her evindeki macta sorun yaşayan takım oldu neden ?? Eskiden taraftarın ateşlemesi baskısı harikaydı simdi 5000-10000 kişiyle maç oynadık .. Bu sebepten 2. Olmak bizim icin iyi ama şampiyonluk kıl payı kaçtı gitti .. Yıllardır her macini izlerim hic Fenerbahçe takımı seyircisinden bukadar uzak kalmamıştır .. 3-2 iken takim atağa kalkarken ıslıklamak yuhalamak nedir yahu ?? Bu mu taraftarlık .. O oyuncular o hoca ceker gider ama taraftar kalır cefası bizlere kalır ne yuhalamasi?? 3-3 olsa ne olacak ?? Fitne sokmayın benim takımımın seyircisi örnek gösterilen bir seyirciydi simdi yoldan çıkmışlar gibiler ..

Artık Aziz Yildirim ile bu taraftar barışamaz bu secimde her nekadar Aziz Yıldırım’ın seçileceğini düşünsemde içim Alı Koç’un seçilmesini istiyor . Ben Aziz Yıldırım’ı seven ve destekleyen birisiyim ama bir yıl daha ayni seyleri yasamak istemiyorum Fenerbahce’ye yazık oluyor .. Alı Koç gelsin transferlerle seyirci stada geri dönsün eski güçlü Fenerbahçe olalım ..

bu senenin kaybedeni stada ve foruma gelipte düzenli olarak kulübe oyunculara başkana ve aykut kocamana hakaretler küfürler saydıran kendilerini FENERBAHÇE nin sahibi sananlardır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

umarım bugün reali yener ve bir nebze moral kazanırız aynı zamanda tv lerde 6s nin hakimiyetini kırarız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

İlk yeni gönderiye git Fenerbahçe erkek basketbol takımı
    Started by selimm, 25-02-2017 15:55 Cevap | Unsubscribe

1 2 3 ... 34

Cevaplar: 662
    İzlenme: 22,954

İlk yeni gönderiye git Galatasaray 2016-2017
    Started by CÜNEYT, 17-02-2017 20:44 Cevap | Unsubscribe

1 2 3

Cevaplar: 54
    İzlenme: 5,606

şu güç kolay kolay hiçbiryerde yok adamların futbol takımı topiği başlangıçtan bu yana sadece 3 sayfa yazılmış ve izlenme sayısı 5.606 iken
    bizim sadece vasket takımının sayfa sayısı 34 mesaj sayısı 662 ve izlenme sayısı neredeyse 23.000

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu senenin kaybedeni stada ve foruma gelipte düzenli olarak kulübe oyunculara başkana ve aykut kocamana hakaretler küfürler saydıran kendilerini FENERBAHÇE nin sahibi sananlardır.
    Takımda iyi değildi hocada hatalar yaptı başkanda hatalar yaptı bu kesin ama bu takım ligi 2. Bitirdi.. En basitinden Gs maçındaki penaltımızı verseydi Cüneyt suan biz şampiyonduk . Yani bukadar yakındık şampiyonluğa .. Yanı ligi 5-6 bitirmedik mücadele ettik istediğimiz gibi oynamadık ama 2. Bitirdik. Ben yıllardır hic boyle kötü taraftar grubu görmemiştim .. Hele dun 3-2 iken berabere olsak sampiyonlar ligini kaybedecekken oyunculari ıslıklamak , kufur etmek kabul edilecek seyler degil . Fenerbahçe taraftarını yıllarca boyle görmedim .. Ligi çok kötü sırada bitirdigimiz oldu ama bunları görmemiştim .. Tepki göster ama zamanını yerini bil .. Beğen yada beğenme ama onlar sari lacivert formayı giyiyorlar . Ligi 2. Bitirdiler diye ıslıklamak kufur etmek haksızlık .. Bu sezonun kaybedeni kesinlikle oraya gelip kufur eden fitne sokan ve gelebilecekken oraya gelmeyen taraftardır . Bu ayrışmanın çözümü Aziz Başkanın secilmemesidir. Keske Başkan bugun çıkıp bu ayrışmaya son veriyorum Başkan adayı değilim dese ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Sanarsın maç İSTANBUL da
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 156/560 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri