Onemli Gunler Banner
Sayfa 159/602 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1. Maliyeti 5.07 ortak
     Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    artık çok geç operasyon bitti demiştim maliyet yüksekse 3 buçuktan bir miktar alıp maliyet düşürmek en mantıklısı yeni girecekler ise 10 bin defa düşünün 3 buçuk yolcuğu başladı bu sefer 3 buçuktan benim olacak hulkiye açtım kollarımı bekliyorum

2. Bu bahsettiğiniz fiyatlara tekrar geri geleceğine inanıyor usunuz?
    tabiki kendi düşüncem
    YT. değildir.

3. İki kıçı kırık borsa yı ne hale getirdi .
    Bu kadar basit mi .yaaaa
    İkı baldırı çıplak borsayı ne hale getirdi
    Bizim borsa oyuncak mı
    Traji komik . Insan düşününce bizim
    Borsa yı çok basit miş bizim
    Borsa evet iki baldırı çıplak borsayı çöp etti
    İtibarı Borsa nin yerlerde .
    Laf 'ın bittiği yer kim nasıl güvenecek
    Nasıl yatırım yapacak
    Y.t.d al sat tut tasviyesi değildir.
    Bu yazı ironi dır

Alıntı Originally Posted by Soul Eater Yazıyı Oku
    Maliyeti 5.07 ortak
    maliyet 5,07 ve bu mendeburu çift hanelerden satmadın öylemi?
    yazık olmuş gerçekten neyse maliyetiniz iyiymiş en azından
    yine de bu saate kadar satmadıysanız bundan sonra da satmak pek mantıklı olmaz
    3,5 hedef fiyatıma gelirse birazda ordan alırsınız

5. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Rüzgarr Yazıyı Oku
    Bu bahsettiğiniz fiyatlara tekrar geri geleceğine inanıyor usunuz?
    tabiki kendi düşüncem
    YT. değildir.
    neden inanmıyayım ki borsada olmaz denilenler oluyor 2 ay öncesine kadar bu kağıdın 16,64 tavan göreceğini kim inanırdı
    kaç kişi 10 liranın üzerinde satabildi
    açıkçası ben 13,5 tan sattığıma bile sevinemiyorum 2,5 yıldır kan kusturdu
    zaten kağıdın çıkmasıyla inmesi bir oldu kimse ne olduğunu anlayamadı
    yarın 3,5 olmayacağının garantisi varmı ?neden olmasın

7. S&P, vergi indirimi planının ardından İngiltere'nin kredi notunun görünümünü düşürdü

Derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's, Başbakan Liz Truss'un vergi indirim planlarının ülkenin borcunun yükselmeye devam etmesine neden olacağı gerekçesiyle İngiltere'nin AA seviyesindeki ülke kredi notunun görünümünü "durağan"dan "negatif"e düşürdü.

Maliye Bakanı Kwasi Kwarteng, 23 Eylül'de yaklaşık 45 milyar pound büyüklüğünde kalıcı, fonsuz vergi indirimlerinin yanı sıra hanehalkı ve işletme enerji faturalarına maliyetli geçici sübvansiyonlar açıklayarak sterlin ve tahvil piyasalarını çıkmaza soktu.

İngiltere'nin ülke kredi notunu rakipleri Moody's ve Fitch'ten bir basamak daha yüksek belirleyen S&P, İngiltere'de kamu borcunun 2023'ten itibaren gayri safi yurtiçi hasıla payı olarak düşeceği yönündeki önceki tahminin aksine yukarı yönlü bir yörüngede gördüğünü söyledi.

S&P, İngiltere'nin önümüzdeki çeyreklerde teknik bir resesyona gireceğini ve GSYİH'sının 2023'te %0,5 küçüleceğini tahmin ediyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 159/602 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •