Sayfa 163/560 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 4474 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Daha öncede bahsetmişti sene sonu dediydi
    Sözleşmesi var aslında ama seyirciye bozulmuş ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ali Koç: “Kulağımıza Doğuş Grubu'nun sponsorluktan çekileceği söylentileri geliyor. Doğru olmamasını dilerdim ancak maalesef doğruluk payı çok fazla."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ali Koç: “Kulağımıza Doğuş Grubu'nun sponsorluktan çekileceği söylentileri geliyor. Doğru olmamasını dilerdim ancak maalesef doğruluk payı çok fazla."
    Doğuş yolcu gibi külliyen yolcu

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

Aziz Yildirim adaylıktan çekilir mi acaba ?

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aziz Yildirim adaylıktan çekilir mi acaba ?
    İmkansız gibi bir şey.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

aziz yıldırım ALi Koç konuşurken telefonla konuşuyor ayıp
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Ali Koç veriyor ayarı,

ya kongrede Ali KOç gibi bir adam azz yıldırım gibi biriyle karşılaştırılıyor
    delegeye hangisi iyi diye saçma bi seçim sunuluyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 163/560 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •