Sayfa 168/837 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 6693 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Urfalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar seviniyorsunuz ama bunun etkisi hiç olmaz çünkü ekimde ihale alınmış. Sadece ihale kesin olarak bizim şirkette kaldı. Malumun ilamı yani. Ama bu haberi bahane edip 300'ü kırarsa yok demem. Yeni alacak olanlar temkinli olsun.
    Bravo dostum! Alacak olan bunun yeni iş ilişkisi olduğunu sanarak almasın! Belki bu piyasada her şeyiyle mukayese edersen Kontr,Yeo,Smartg.. falan hepsinden çok daha değerli ve ederi mevcut durumundan yüksek bir şirket (Ben yüzde yüz öyle olduğunu düşünüyorum). Buna bakarak alınabilir ama sırf bu iş ilişkisinden girmeyi düşünen varsa durum budur.

2. Bu ihale haberine ertsi gün tepki vermemişti. O zaman da çok sitem etmiştik. Sonrasındaki iki üç gün yükselilşle devam etmişti. Zaten alınan işin kesinleşme haberi gelen. Sadece bu kaptan çok şey beklememek lazım ama geçen haftadan beri gelenleri toplarsak çok duyarsız ve tepkisiz kaldığı açık. Bakalım yılın sonuna 2 haftasında da güzel iş haberleri alırsak dördüncü çeyrek kar beklentisine daha fazla duyarsız kalamaz diye düşünüyorum.
    Günlük grafik de yükselen desteğine yaklaştı. Önümüzdeki haftalar için umutluyuz. Sabırla beklemeye devam.

3. Bu iş için daha önce Ekim gibi Kap a bildirim yapılmış gesanın ihalede birinci olduğu belirtilmişti.Şimdiki Kap ise bu işin kesinleştiğinin ilanı.Bilindiği üzere 1.olmak işi almak için yeterli değil.1.olan firma yükümlülüğünü yerine getiremezse ihale 2.olana kalabiliyor.Şirketimizin daha önce bu şekilde iş almışlığı var.Dolayısıyla Kap önemli.Piyasa belirsizliği sevmez.

EBDR,Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası uluslararası güvenilirliği müthiş bir altyapısı olan bir kuruluş.Proje belediyenin tüm elektrik tüketimini yenilenebilir enerjiden karşılayacak şekilde tasarlanmış.

Bu proje diğer belediyelere hatta Avrupa şehirlerine de örnek gösterilip şirketimiz için önemli bir referans olacaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by brsci Yazıyı Oku
    Bu iş için daha önce Ekim gibi Kap a bildirim yapılmış gesanın ihalede birinci olduğu belirtilmişti.Şimdiki Kap ise bu işin kesinleştiğinin ilanı.Bilindiği üzere 1.olmak işi almak için yeterli değil.1.olan firma yükümlülüğünü yerine getiremezse ihale 2.olana kalabiliyor.Şirketimizin daha önce bu şekilde iş almışlığı var.Dolayısıyla Kap önemli.Piyasa belirsizliği sevmez.

EBDR,Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası uluslararası güvenilirliği müthiş bir altyapısı olan bir kuruluş.Proje belediyenin tüm elektrik tüketimini yenilenebilir enerjiden karşılayacak şekilde tasarlanmış.

Bu proje diğer belediyelere hatta Avrupa şehirlerine de örnek gösterilip şirketimiz için önemli bir referans olacaktır.
    Bu açıdan bakınca "teselli ikramiyesi" gibi oldu👍 Olsun,buna da şükür😇

5.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Valla şimdi bana az önce esiyordun,gürlüyordun diyenler olacak ama daha önce alınmış bir iş ilişkisini sanki yeni iş ilişkisiymiş gibi algılanacağını bile bile paylaşmak da... Ne diyeyim şimdi? İhale içeriğine bakınca "daha önce.." falan filan geçiyor ama (gıcık olacağınızı biliyorum ama) bu RES meselemde olduğu gibi "kendini parlatayım" diye bana göre "çok anlamsiz bir biçimde" güven sorunu yaratıyor.
    Sen güven sorunu yaşayacaksın diye adamlar 33 milyonluk ihale için imzaya davet aldıklarını açıklamasinlar yani. Bak iyi oku imza atilinca bir daha aciklayacaklar o zamanda sazan gibi düşme. Yazılanları iyice okumadan hatta 3 5 kere okumadan yorum yazma derdine düşme.

6. Sn.keko neredesiniz, bu gemi siz olmadan yol almaz.. burayı boş bırakmayın sizden ricam

7.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Sen güven sorunu yaşayacaksın diye adamlar 33 milyonluk ihale için imzaya davet aldıklarını açıklamasinlar yani. Bak iyi oku imza atilinca bir daha aciklayacaklar o zamanda sazan gibi düşme. Yazılanları iyice okumadan hatta 3 5 kere okumadan yorum yazma derdine düşme.
    Sen de bana takmışsın belli ki. Hisseye,şirkete dair "hoşuna gitmeyen" hiçbir şeye tahammülün yok sanki. Sürekli de hakaret etmeyi de huy edinmişsin üstelik. Valla ne diyeyim,Allah ıslah etsin seni.

8.  Alıntı Originally Posted by Ömür Yazıyı Oku
    Bravo dostum! Alacak olan bunun yeni iş ilişkisi olduğunu sanarak almasın! Belki bu piyasada her şeyiyle mukayese edersen Kontr,Yeo,Smartg.. falan hepsinden çok daha değerli ve ederi mevcut durumundan yüksek bir şirket (Ben yüzde yüz öyle olduğunu düşünüyorum). Buna bakarak alınabilir ama sırf bu iş ilişkisinden girmeyi düşünen varsa durum budur.
    Ömür hocam kaş yaşındasınız?

Sayfa 168/837 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •