Sayfa 170/582 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon
Arama sonucu : 4653 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. Özak yapacağı tatil köyünü çıplaklar kampı olarak pilanlıyormuş..!!!

İçeriye girmek için tek şart koyacaklarmış, uzun vadeli hisse yatırımcısı olmak ve sürekli donsuz gezip keltoşu görünce domalıp hazır beklemek..!!!

Böylece yatırımcısını düzmesi daha kolay olacakmış, bu kadar oyun ve i.p.n.e.l.i.ğ.e gerek kalmıyacak mış..!!!

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Demre yat limanı ihalesi ne oldu bilgisi olan varmı..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

Eylülde bist 100 işlem görmeye başlayacak bu belki bazı yabancı emeklilik fonlarının gelmesini sağlayabilir...

nasip....

4. Ben artik ozak tan yuksek ciro ve karlilik getirebilecek proje haberi beklioyrum. Bu kadar sektorel tecrube ve nakit para bunu gerektirir diye dusunuyorum. 2023 buyukyali satislari ile cok karli gececek 2024 ve sonrasi icin yeni projeler cok onemli...

5.  Alıntı Originally Posted by lasvegas Yazıyı Oku
    Ben artik ozak tan yuksek ciro ve karlilik getirebilecek proje haberi beklioyrum. Bu kadar sektorel tecrube ve nakit para bunu gerektirir diye dusunuyorum. 2023 buyukyali satislari ile cok karli gececek 2024 ve sonrasi icin yeni projeler cok onemli...
    Bende özaktan 2020 Aralık'ta başlayan ve 2021 Şubat'ta biyen üçlü vurgun operasyonu gibi yeni bir vurgun operasyonu bekliyorum..!!

O zaman da BIST 100 e girmişti ve sonuşta şişirilmiş işlemlerle günlük 100 milyon lot işlem hacmi varmış gibi gösterilip hisse milletin eline verilmişti..!!

Tekrar BIST 100 e girecek olması ve tarihin yine aynı zamana göre ayarlanması bence tesadüf değil, tam aksine bilerek ayarlanmış..!!

Geçen sefer üç kişinin üzerine yıktılar o vurgunu, bakalım bu sefer günah keçisi kimler olacak..;-))

Özak sa koy sepete; ama koyarken dikkat et tavuk yumurtası diye koydukların yılan yumurtası çıkıp ta sepetteki diğer yumurtaları da yemesin..;-))

Buraya ve tarihe notum olsun, tahmini operasyon fiyatı12,50-15,50 arasında olacaktır, üçlü zirve ile tepeden dönüş sonrası 8,50 ye kadar geri dönüş bekliyorum..!!!

Bu yazdıklarım tamamen kendi hayal ürünüm olup, sadece beni bağlar, kimseye yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Avrupa kara kışa hazırlanırken kimse burada gül bahçesinde gezme hayalleri kurmasın, sonu çok acı ve travmatik olur..!!!
    Uyarmadılar, yok bilmiyordum, bilançonun cazibesi beni sarhoş etti demek sizi kurtarmaz ona göre..!!!

parasal bolluk için Şubat'tan sonrasını bekleyin..!!!

Görüyorum çünkü gözüm var..!!!
    Düşünüyorum çünkü beynim var..!!!

Operasyon dedigin en az %300 ile olur...
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Bende özaktan 2020 Aralık'ta başlayan ve 2021 Şubat'ta biyen üçlü vurgun operasyonu gibi yeni bir vurgun operasyonu bekliyorum..!!

O zaman da BIST 100 e girmişti ve sonuşta şişirilmiş işlemlerle günlük 100 milyon lot işlem hacmi varmış gibi gösterilip hisse milletin eline verilmişti..!!

Tekrar BIST 100 e girecek olması ve tarihin yine aynı zamana göre ayarlanması bence tesadüf değil, tam aksine bilerek ayarlanmış..!!

Geçen sefer üç kişinin üzerine yıktılar o vurgunu, bakalım bu sefer günah keçisi kimler olacak..;-))

Özak sa koy sepete; ama koyarken dikkat et tavuk yumurtası diye koydukların yılan yumurtası çıkıp ta sepetteki diğer yumurtaları da yemesin..;-))

Buraya ve tarihe notum olsun, tahmini operasyon fiyatı12,50-15,50 arasında olacaktır, üçlü zirve ile tepeden dönüş sonrası 8,50 ye kadar geri dönüş bekliyorum..!!!

Bu yazdıklarım tamamen kendi hayal ürünüm olup, sadece beni bağlar, kimseye yatırım tavsiyesi değildir..!!!

Avrupa kara kışa hazırlanırken kimse burada gül bahçesinde gezme hayalleri kurmasın, sonu çok acı ve travmatik olur..!!!
    Uyarmadılar, yok bilmiyordum, bilançonun cazibesi beni sarhoş etti demek sizi kurtarmaz ona göre..!!!

parasal bolluk için Şubat'tan sonrasını bekleyin..!!!

Görüyorum çünkü gözüm var..!!!
    Düşünüyorum çünkü beynim var..!!!
    nasip....

7.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Operasyon dedigin en az %300 ile olur...

Bunların vizyonu İŞGYO kadar olsaydı zaten şimdiye kadar %300 yükselmiş olurdu..!!

İŞGYO %1200 leri gördü, işte operasyon buna denir..!!

Borsanın Nirvana'ya çıktığı günlerde bile haftayı eksi kapatmayı başarabilen çapsızlardan %300 lük bir hareket beklemek hayal olur..;-))

%160 lık rekorunu kırsa kafi..;-))

%300 olur ama bir yılı bulur, 2023 Haziran da 25 TL ye gelir belki ama kaç kez devre keser Allah bilir..!!

Yılbaşında dd degeri 20 geçecek hissede 12.5 15 operasyon olmaz demek istedim
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Bunların vizyonu İŞGYO kadar olsaydı zaten şimdiye kadar %300 yükselmiş olurdu..!!

İŞGYO %1200 leri gördü, işte operasyon buna denir..!!

Borsanın Nirvana'ya çıktığı günlerde bile haftayı eksi kapatmayı başarabilen çapsızlardan %300 lük bir hareket beklemek hayal olur..;-))

%160 lık rekorunu kırsa kafi..;-))

%300 olur ama bir yılı bulur, 2023 Haziran da 25 TL ye gelir belki ama kaç kez devre keser Allah bilir..!!

nasip....

Sayfa 170/582 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •