Sayfa 170/681 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon
Arama sonucu : 5446 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    defter degeri 1.90 olan hıssede 6 milyon kar hıssenin defter değerini yaklaşık 2 lira yapar

2 lira olan malı kım 7 lıralardan alsın altın madenimi bulmuş yada aselsan mıki ederinin 2 katı 3 katı fıyattan pirimli işlem görsün neresinden bakarsan bak öok saçma bir mantık
    benim bakışım bu yönde sizin bakışınız ne birde onu görelim...

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sen varı yoğu brksn döktün sanırım benim için spekülatif hisseler kategorisinde olduğu için fazla para yatırmam...hayırlısı olsun...
    senin bakış açında durmadan değişiyor be birader bu yazıyıda 2 gün önce yazdın

3.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    hisse fiyatı beklentisi ile ne alakası var..sen diyorsun madem biliyorsun bas parayı yok öyle bir dünya hocam...ben yüklü parayı ancak bist 50 ye kadar basarım onun haricinde malesef tarzım değil sonuçta patron şirketi...hisse fiyatını benim hesapla bulmamın hiçbir önemi yok çünkü patronun kafasında ki fiyat önemli......bu borsada siyahı beyaz beyazı siyah çok rahat gösterebilirler....benim bu hisseye yatıracağım max. para 15-20 bin....

4.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    senin bakışını bize söyleyebilir misin benim ki saçma kabul edelim...hissede ki beklentin ne...

5. normalde kısa vade hedef 2,55 civarı görünüyor ytd...

6. Twet te bazı hisse şeyhleri ve ona biat eden müritleri var.
    Şeyh/hisse uzmanı al deyince alıyorlar,sat deyince satıyorlar.
    Şeyh önceden alıyor ve müritlerine /takipçilerine "alın" diyor.
    Şeyh köşeyi dönerken müritlerden bazısı çorba parası kazanıyor,çoğu havasını alıyor.
    Bizim BRKSN' a da bunlar el attı ve terk ettiler gibime geliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Twet te bazı hisse şeyhleri ve ona biat eden müritleri var.
    Şeyh/hisse uzmanı al deyince alıyorlar,sat deyince satıyorlar.
    Şeyh önceden alıyor ve müritlerine /takipçilerine "alın" diyor.
    Şeyh köşeyi dönerken müritlerden bazısı çorba parası kazanıyor,çoğu havasını alıyor.
    Bizim BRKSN' a da bunlar el attı ve terk ettiler gibime geliyor.
    10 kruş 20 kruş harekete hareket mi diyorsun ortak....bu hisse 15 tl den düşmüş....2,25 tl den 2,45 tl ye gelince mürit mi el atmış oluyor...bence olaya geniş bakın...

8. önümüzde 2,29 ve 2,62 hedefi var bakalım spek hangisini tercih edecek....ytd

Sayfa 170/681 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220270670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •