Sayfa 177/310 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Eğer başkan adam olsa gerçekten Feneri seviyor olsa aday olmaz üzerinede Ali Koçu desteklerdi.. .
    Siyorki ben Fener için hapis yattım, duyan zannederki ginüllü gitti yattı...arkadaş kumpas kurulmuş tutuklanmışin sen gibi kac asker yattı haberin varmı ? Cezaevinde ölenler oldu nice aileler perişan oldu bilyonmu ? İnsanların hayatı karardı, sana ne oldu 1 yıl yattın kaldigın yerden devam ettin başkalarının başına gelen yanında seninki hiç bir şey değil....
    Uzun lafın kısası hapis yattıysan bu taraftar sana gerekli destegi verdi, bu ülke senin mağduriyetini gördü ne yapak hepimiz 1 yıl yatalımmı derdini anlarmıyız, senin 1 yılın gelirmi....
    Magdur edebiyatını geç....Fener için çekil....
    Buna oy verecekler de bir kez daha düşünsün...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yeni başkan hayırlı olsun.
    ...............

ilk işi aykut'u göndermek olur inşaAllah.

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    ilk işi aykut'u göndermek olur inşaAllah.
    Yapılacak çok iş ve gönderilecek çok kişi var sayın Cefaks.

5. Bu arada eski başkan Aziz sonucu beklemeden stadı terk etmiş...

6. Asin bayrakları renkdaslar🙂Fenerbahcemize gunes yeniden doğdu. Sayin Ali Koc'un baskanligi camiamıza hayırlı ve ugurlu olsun. Bugun tarihi bir gundur zira Fenerbahce Spor Kulübü kurumsal yonetim ve eşsiz taraftariyla önlenemez bir yükselişe geçecektir adim gibi eminim!

7.  Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Asin bayrakları renkdaslar��Fenerbahcemize gunes yeniden doğdu. Sayin Ali Koc'un baskanligi camiamıza hayırlı ve ugurlu olsun. Bugun tarihi bir gundur zira Fenerbahce Spor Kulübü kurumsal yonetim ve eşsiz taraftariyla önlenemez bir yükselişe geçecektir adim gibi eminim!
    Kurtuluyoruz inşallah....
    Bu günleride gördük , şükürler olsun

8.  Alıntı Originally Posted by BLACKHAWK Yazıyı Oku
    Yapılacak çok iş ve gönderilecek çok kişi var sayın Cefaks.
    Kimseye acımadan, duygusallığı bir tarafa bırakarak gönderilmesi gerekenler derhal gönderilmeli....
    Büyük Fenerbahçeye yakışır hoca ve Futbolcuları bekliyoruz....

Sayfa 177/310 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •