Sayfa 185/1006 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Viop LVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,644
     Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    9 Ağustos 2023 den sonra artı kapatan ilk Çarşamba. Bu da kayıtlara girsin.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    1/11/2023
    8/11/2023

+ olarak günleri sayılmıyor mu?
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku

AÇIK MAVİ altına bir kere geçilmiş ise alt kırmızı ya gitmeden olmaz (yükselirkende böyledir, mavi üstünde üst kırmızıya gider )
    ne demişiz ne olmuş ?

Onlarca yıldır çınlama ile ilgili sıkıntım akşam yattığımda ya da sessiz bir ortamda olduğumda aklıma geliyor.. sabah kalkıp şehrin desibel seviyesine maruz kalınca unutuyorum. Bazen kendimi tedavi etmeye çalışıyorum.. konsantre olup çınlamanın frekansını, genliğini ölçüp ters yönlü sinyaller üretmeye çalışıyorum.. bazen işe yarıyor Son günlerde uydurmaya da başladım.. kayın validemi hastaneye götürdük, çıkışta sordum ne oldu anne; -"parça aldılar.." demiş, ben "gitar çaldılar" dedi şeklinde anladım.. vay be demek belirli bir frekansta ses dalgası yöntemiyle ile teşhis koyacaklar diye düşündüm. Ehtiyarlık başlıyor demek ki. Kulak çınlamasına neyin sebep olduğunun belirlenmesi kolay değil ve de tedavisi yok şeklinde bilgi verildi.. Mesleki şartlardan tutun da cene yapısının dar olmasına kadar pek çok nedeni olabiliyormuş.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Masada ve sahada güçlü Türkiye iddiamız artık tüm unsurlarıyla gerçeğe dönüşmektedir.
    savaş biter ölen öldüğü ile kalır.. katil gider..

yarın birgün dostum netenyahu olur gündem..

fav at bekle.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5. Arabulucu da diğer dostu BAE maktum olur
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    savaş biter ölen öldüğü ile kalır.. katil gider..

yarın birgün dostum netenyahu olur gündem..

fav at bekle.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kardeş RTE nin tüm demecini burada paylaşmak zorundamisin. Yarın biri de özgür özelin tüm demecini paylaşır yapma bunu.
    sence senin o boş lakırtıların mı borsayı etkiler yoksa başkan Erdoğan mı etkiler.....

Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Onlarca yıldır çınlama ile ilgili sıkıntım akşam yattığımda ya da sessiz bir ortamda olduğumda aklıma geliyor.. sabah kalkıp şehrin desibel seviyesine maruz kalınca unutuyorum. Bazen kendimi tedavi etmeye çalışıyorum.. konsantre olup çınlamanın frekansını, genliğini ölçüp ters yönlü sinyaller üretmeye çalışıyorum.. bazen işe yarıyor Son günlerde uydurmaya da başladım.. kayın validei hastaneye götürdük, çıkışta sordum ne oldu anne; -"parça aldılar.." demiş, ben "gitar çaldılar" dedi şeklinde anladım.. vay be demek belirli bir frekansta ses dalgası yöntemiyle ile teşhis koyacaklar diye düşündüm. Ehtiyarlık başlıyor demek ki. Kulak çınlamasına neyin sebep olduğunun belirlenmesi kolay değil ve de tedavisi yok şeklinde bilgi verildi.. Mesleki şartlardan tutun da cene yapısının dar olmasına kadar pek çok nedeni olabiliyormuş.
    bu sorun bende yok.

benim babam eğitimciydi. emekli oldu. küçük kardeşim psikolog. çok erken yaşlarda bu sorunu yaşadılar. devamında duyma kaybına yol açıyor.

çok büyük ihtimalle meslek ve de uyku sorunları buna yol açıyor.

su belli miktarda ve düzenli olarak kayaya temas etse rezonans etkisiyle onu bile aşındırır. ses de öyle.

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    granfinklere baktım

XU030... 849000

XU100.. 790500

GARAN.. 61,10

şort oynanacak ise bu rakamlar beklenmeli.. öncesi kötü maliyet olur
    garanti'yi bilememişiz ama... pazartesi uyarmıştım

xu100' e kadar getirdiler

Sayfa 185/1006 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları