Sayfa 189/1122 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1. isgyo alış 12.60, satış mayıs vadeli 13.17. mk 54.32%

2.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    İslam Memiş'i takip ediyorum çok net konuşuyor biraz onun etkisiyle bugün alım yaptım.
    Ne diyor sayın yolgider?

3.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    İslam Memiş'i takip ediyorum çok net konuşuyor biraz onun etkisiyle bugün alım yaptım.
    üstat kimsenin bişey bildiği yok herkesin tahmini işte tutunca üstad olunuyo sosyal medyada bi de trip atıyolar hani like RT vs. diye

zaten biliosan köşeyi dönersin para yemeye kasarsın milletten like dileneceğine

https://www.milliyet.com.tr/molatik/...m-hayati-75870

bakın bu adama babası server bıraktı borsadan parasını yiyo hiç diyo mu hadi arkadaşlar like beğeni atın diye

yani demem o ki siz kendi kararınızı verin Dünya hayatı stres olmayın mutlu hissedin kendinizi

saygılar

Nomura Holdings Haziran ve Temmuz aylarında Fed’den 75’er baz puan artışı bekliyor. Fed’in en şahin isimlerinden biri olan St. Louis Fed Başkanı James Bullard yıl sonunda faiz aralığının yüzde 3 - 3.25 olabileceğini öngördü.

Stagflasyon tüm hızıyla otobanda.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Ne diyor sayın yolgider?
    Özetle Gümüş ve Gram altın alımı yapmak isteyen alım işini Nisan ayında bitirsin diyor Mayıs,Haziran ve Temmuz aylarında yükseliş olacağını söylüyor.Yabancı para olarak Dolar yerine Euro ve Sterlin öneriyor.
    Söylediği 'Fed'in faiz artırımıyla genel kanaatin Gümüş ve Altında düşüş olacağı şeklinde ancak Fed'in 50 baz puan faiz artırımının Nisan ayında satın alındığı Gümüş ve Altının son düşüşlerinin Nisan ayında olacağı ve Mayıs,Haziran,Temmuz aylarında yükseliş olacağı şeklinde.Kısa vade düşünen al sat yapmak isteyenler için önermiyor en az Temmuz ayı sonuna kadar beklenilmeli diyor.Çok kısa geçtim uzun analizler yapmış konuyla ilgili.

Sadece bilgi paylaşımıdır.Öneri veya tavsiye niteliğinde değildir yazdıklarım.

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    üstat kimsenin bişey bildiği yok herkesin tahmini işte tutunca üstad olunuyo sosyal medyada bi de trip atıyolar hani like RT vs. diye

bakın bu adama babası server bıraktı borsadan parasını yiyo hiç diyo mu hadi arkadaşlar like beğeni atın diye

yani demem o ki siz kendi kararınızı verin Dünya hayatı stres olmayın mutlu hissedin kendinizi

saygılar
    Haklısınız hocam.Ama TL'den çok ağzım yandı enflasyona endeksli hesap ile bir miktar telafi ettik yüzümüz güldü.Bugün yaptığım altın ve gümüş alımlarını al unut olarak varsayıyorum kısa vadede acil bir ihtiyacım olmayacak dursun köşede.

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku

saygılar
    32 yaşından önce 3 kez kalp krizi geçirmiş ders programı gibi bir skala yapsaydı geçirmezdi pazartesi Maria salı Diana diye hayatın her alanında disiplin şart

8. https://www.bundle.app/gundem/ispany...c-0f3beba137ee

İspanya merkezli banka BBVA’nın CEO’su Onur Genç, Türkiye’de hiperenflasyon muhasebeleştirmesi için yetkililerle görüştüklerini söyledi.

Reuters’a konuşan Genç, Garanti BBVA’nın ikinci çeyrekten itibaren enflasyon muhasebeleştirmesinin*‘büyük ihtimalle uygulanacağını’*söyledi.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 189/1122 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •