Sayfa 194/579 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: HALK Cafe - III

1. CAN SIKINTISINDAN 5 lot, 3 lot, 12 lot şeklinde ARD yazılım alıyorum. 25 liraya düşme tehlikesi var. Ama 32 lirayı gecerse önü açılır. Adamın defter değeri 11 kat, 20 kat olmasını istiyormuş. ARD yazılımda olurda alırsam en fazla 1500 lot yani 45-50 bin liralık alırım, oda 3-4 gün sürer. Bunun dışında alım yapmıyorum. Nakte döndüm. Yarın bu senet paraları gelirse dolar alırım, gelmezse pazartesi dolar alırım.

2.  Alıntı Originally Posted by Zübük Zade Yazıyı Oku
    Sayfanın ismi Halk Cafe diye geldik ama ortada halk yok her hisse konuşuluyor thyao pgsus tavhl doco polho eregl vs. aldım sattım diyenler iyi tamam da neden Halk Cafe ?
    Halkbank müdürü 666, vekaleten görevi SECBUL'a devir etti, ama SECBUL da pandemi yüzünden kronik hasta sanırım, gelmiyor. Havayolalrında müdür 666, diğer küçük senetlerde müdürlük bende. Halk biziz, yani siz ben o, cafe ise cay içme yeri. Halkbank cafe değil.

Alıntı Originally Posted by Zübük Zade Yazıyı Oku
    Sayfanın ismi Halk Cafe diye geldik ama ortada halk yok her hisse konuşuluyor thyao pgsus tavhl doco polho eregl vs. aldım sattım diyenler iyi tamam da neden Halk Cafe ?
    Konusa konusa cenemize kramp girdi Zubuk. Bir sey oldugu yok. Ne konusalim sen soyle? Herseyi 70 kere isledik, sonuc? Heeec.

Benim sahsen banka ile isim bitti. 3 dolarda satacagim yok saydigim malim kaldi. Ne islem yaparim ne trade yaparim ne vakit harcarim. 1000 yasina kadar yasamiyoruz ki. Ulke duzelmeden banka duzelmeyecek, olayin ozeti bu. Belki mahkemeden bir supriz cikar, can gelir.

erğli de bir ışık gördüm.
    sıra onda mı acep
    Kd ninde malını kapmış olabilirim
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. ben diger eskittigimiz sayfalarda da takip ediyordum burayi o zamanlar genelde hep halk bank konuşuluyordu demek ki o yüzden halk bank forumu sanmışım!

6. Icimde kipir biseyler hissediyorum. Hayir olsun diyelim. Bakalim ne gelecek bu hislerin ardindan.

7. Tamam sıkıntı yok sadece neden böyle oldu diye merak ettim ve anladım ki sizi bile bezdirmiş artık...

Hakkimi da helal etmiyorum ben bu bankaya. Yedi duvele rezil rusva etti bizi.

Adam gibi cikip parmagi gosterecekti ABD'ye, kirilan onurumuzu duzeltecekti.

Gay katip bankayi kotulerken mahkemeye cikmyor diye, "5 milyon dolar ceza kestim aBD'ye, ne zaman parami odeyeceksiniz" demistim.

"isinize bakin, banka sirkinizi tanimiyor" demistim.

"Cikarsiniz" dedi bana.

Xke xke ciktik.

Sayfa 194/579 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •