Sayfa 195/1001 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    Bu arada ilgilenen varsa ;
    AHE PPF *0.9/0.85 yaparsak 25.71 MK oranımız .
    AHE nedir?

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İlk kez yatırım hesabı açılışında şifre gönderim ücreti şekliyle ve bir defaya mahsus alınıyor bu ücret. Daha önce yatırım hesabı açmışsanız herhangi bir bankada veya aracı kurumda yani MKK şifreniz mevcutsa bu ücret alınmayabilir.
    Eturuncudan mkk açtım ama fon almadım şifre falan da gelmedi yinede keserler mi ?
    E turuncuda para yok şu anda

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    AHE nedir?
    Anadolu Hayat Emeklilik kısaltması

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eturuncudan mkk açtım ama fon almadım şifre falan da gelmedi yinede keserler mi ?
    E turuncuda para yok şu anda
    Para yoksa kesinti yapamaz ing'de kredili mevduat hesabınız varsa belki oradan kesebilir. Hele başka bankadan hiç kesemez.

5.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    AHE nedir?
    Sn admustafa cevaplamış sn yuji , kodu AH2 olan Anadolu Hayat Emekliliğin ppfsi . Biliyorsunuzdur %50 mevduat zorunluluğu emeklilik şirketlerinin ppflerine getirilmedi o yüzden %95 oranında ters repoyla gidiyorlar ve normal ppflerden biraz daha yüksek getiriyorlar .

6. Fıl yatırımcı sayımız 5070 den 5094 e yükselmiş.. Fon büyüklüğümüzde 24 milyona yakın artış var.. Yüzde 1,3 lük bi artış
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

7. Para piyasası fonlarına akışı kesmek için valör uygulaması bekliyorum piyasa geneline..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu , yatırım hesabı açıldığında fon almak için, 8 tl MKK şifre gönderim ücreti diye bir zırvadan bahsediyor herkes.
    Bu ücret bir kereye mahsus mu alınıyor, yoksa aylık vs mi ?
    Evet 8 TL 1 Kere Alınır Posta İle Gelirse Ancak, Gönderim Tercihini Mail Yaparsanız Alınmaz.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Fibabanka da ücretsiz kiraz hesap açtırıp öyle işlem yapın. Beklemenize gerek kalmaz FİL alıp satarken. Hesap işletim ücreti yok. Günlük 150 bin TL ye kadar EFT ücretsiz.
    Kiraz Hesap Niye Açtırsın, Fon Alacağı İçin Boşuna Hoşgeldin Süresi Gider
    Vadesiz Hesap Yeter...

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Para piyasası fonlarına akışı kesmek için valör uygulaması bekliyorum piyasa geneline..
    Ağzınınızdan Yel Alsın Tek Kalan Dalımız

Sayfa 195/1001 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •