Sayfa 196/838 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 6697 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ellerinde çok var mı dostum ??
    Onu tam çözemedim valla.

2. Ben malı azaltıp banka aldım biraz da sepeti genişletelim arkadaş halka arz veya bedelsiz onayına kadar süründürecek gibi. 240 seviyelerinden tekrar alıma başlarım.

3. gerçekten de bankalar ne zaman yükselse bize rahat vermiyor. Ağustos-eylül gibi aynı şey olmuştu o dönemde sürekli eksi yakıyorduk, aslında sonrasında yapacağımız ralli için para hazırlıyorlarmış haberimiz yokmuş

4. sermaye sektör sektör geziyor...bankalar ve bist 30 doyuma ulaştığında oradan çıkıp başka bir sektöre geçecekler...dünyanın durgunluğa girdiği bir dönemde enerji sektörü haberleri ile bilançoları ile çok dinamik...bence tekrardan gelecekler..o vakte kadar da bizim sektör yeterince dinlenmiş olacaktır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sermaye sektör sektör geziyor...bankalar ve bist 30 doyuma ulaştığında oradan çıkıp başka bir sektöre geçecekler...dünyanın durgunluğa girdiği bir dönemde enerji sektörü haberleri ile bilançoları ile çok dinamik...bence tekrardan gelecekler..o vakte kadar da bizim sektör yeterince dinlenmiş olacaktır..
    cok sanmiyorum, bence butun hareket sunnii, ayni bankanin istanbul subesi-izmire-, izmir-ankara-adanaya sonra hepsi bahcivana (KY) yoksa cok sacma hareketler, bizim hisseler ozellikle baskilaniyor ERCB,GESAN<KONTR,SMART hepsi ekside ama onun disinda , butun endeks yem-yesil ,
    bu ne lahana bu ne tursusu ?

Varlik fonu dan supheleniyorum
    neyse ben az once gesanda gene ekleme yaptim 20K 263ten
    sabahta ercb -6 dan ekleme yaptim, sonra tavana gitti
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    cok sanmiyorum, bence butun hareket sunnii, ayni bankanin istanbul subesi-izmire-, izmir-ankara-adanaya sonra hepsi bahcivana (KY) yoksa cok sacma hareketler, bizim hisseler ozellikle baskilaniyor ERCB,GESAN<KONTR,SMART hepsi ekside ama onun disinda , butun endeks yem-yesil ,
    bu ne lahana bu ne tursusu ?

Varlik fonu dan supheleniyorum
    neyse ben az once gesanda gene ekleme yaptim 20K 263ten
    sabahta ercb -6 dan ekleme yaptim, sonra tavana gitti
    umarım ayağın uğurlu gelir dostum...gesanda tavanları özledik...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. 06/12/2022 tarihinde Kamu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yapmış olduğumuz bildirimde şirketimiz %70 bağlı ortaklığı Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş.'nin, Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. 12. Bölge Müdürlüğü/GAZİANTEP tarafından 06/12/2022 tarihinde gerçekleştirilen ‘'İTM-12/11 ŞANLIURFA OSB TM TEVSİATI YAPIM İŞİ'' konulu ihaleye girdiği ve en avantajlı fiyatı vererek ihalede 1. olduğu bildirilmişti.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş. 12. Bölge Müdürlüğü/GAZİANTEP, 19/12/2022 tarihinde işin Europower Enerji ve Otomasyon Tek. San. Tic. A.Ş. uhdesinde kaldığına dair kesinleşen kararı bildirmiştir.

İşin bedeli 78.813.250, -TL'dir. (Yetmişsekizmilyonsekizyüzonüçbinikiyüzelli, Türk Lirası)

Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

8. 2000 lot sattım düşerse alırım giderse elimde 4000 lot var, psikolojik olarak rahatladım. Artık bi müddet ekran bakmam gesanda. Hayırlısı olsun.

Sayfa 196/838 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •