Sayfa 198/1366 İlkİlk ... 981481881961971981992002082482986981198 ... SonSon
Arama sonucu : 10925 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: Hissenet Haftalık Hisse Yarışması 2

1. Katılan tüm arkadaşları ve son sayfalarda yazanları tebrik ederim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. 1. sn. Medwig olur diye tahmin ediyorum.

Sonuncu ise,burası karışık derimcilerden birisi olur

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Katılan tüm arkadaşları ve son sayfalarda yazanları tebrik ederim
    Gitti gidiyorculara çok kızmışsın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2 mermi saklamıştım liste gelmeyince salladım gitti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2 mermi saklamıştım liste gelmeyince salladım gitti
    nasipten ötesi yok başkanım.

demek ki o kurşunların nasibini bulması gerektiği için liste yayınlanamadı diye de düşünebiliriz.

bizi aşan meta konular bunlar...

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gitti gidiyorculara çok kızmışsın

Kızdım Ayhan bey, benim şuan beslediğim kör bir kedim var, tedavi ile bir gözünün görme ihtimali var veteriner %3-5 ihtimal dedi ama biz yılmadan tedaviye devam ediyoruz yani biraz üzerine titriyoruz diyelim, şuan 7 aylık olan kedinin iştahı fazla değil o yüzden piyasadaki en iyi mamayı almaya çalışıyorum ve vitamin kullanıyorum, genel durum bu,

Şimdi ben bu gittigiyor dan bu mamadan sipariş verdim, mama eve kargoyla gelince içine bakma gereği bile duymadım, sonra bakmadan mamayı satın aldığım günden 10-15 gün sonra açtım ve kedi mamayı beğenmeyince bana gelen mamanın daha düşük ücretli bir mama olduğunu fark ettim, hemen siteye ve satıcıya yazdım sürekli beni oyaladılar bende düzeltirler zaman alıyor sandım ama nafile bir süre sonra cevap bile vermeyi kestiler, sonuçta bana attıkları kazık 50 TL hiç sorun değil ama kedi bir süre o mamaya muhtaç kaldı o yüzden çok sinirlendim, birde 50 TL için oraya buraya başvursam zaten değmez git gel parası olur diye uğraşmadım,

Neyse bir daha internetten bir şey alacağım zaman çok dikkatli olmam gerekiyormuş onu anladım, ilk defa bu kadar vurdum duymaz bir site yönetimi yada satıcı gördüm.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Liste yayinlanmadi mi hala?

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Kızdım Ayhan bey, benim şuan beslediğim kör bir kedim var, tedavi ile bir gözünün görme ihtimali var veteriner %3-5 ihtimal dedi ama biz yılmadan tedaviye devam ediyoruz yani biraz üzerine titriyoruz diyelim, şuan 7 aylık olan kedinin iştahı fazla değil o yüzden piyasadaki en iyi mamayı almaya çalışıyorum ve vitamin kullanıyorum, genel durum bu,

Şimdi ben bu gittigiyor dan bu mamadan sipariş verdim, mama eve kargoyla gelince içine bakma gereği bile duymadım, sonra bakmadan mamayı satın aldığım günden 10-15 gün sonra açtım ve kedi mamayı beğenmeyince bana gelen mamanın daha düşük ücretli bir mama olduğunu fark ettim, hemen siteye ve satıcıya yazdım sürekli beni oyaladılar bende düzeltirler zaman alıyor sandım ama nafile bir süre sonra cevap bile vermeyi kestiler, sonuçta bana attıkları kazık 50 TL hiç sorun değil ama kedi bir süre o mamaya muhtaç kaldı o yüzden çok sinirlendim, birde 50 TL için oraya buraya başvursam zaten değmez git gel parası olur diye uğraşmadım,

Neyse bir daha internetten bir şey alacağım zaman çok dikkatli olmam gerekiyormuş onu anladım, ilk defa bu kadar vurdum duymaz bir site yönetimi yada satıcı gördüm.
    Bu onlarin yanina kar kalmamali ,ama nasil????

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl,adama sermayedir.

Sayfa 198/1366 İlkİlk ... 981481881961971981992002082482986981198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •