Sayfa 20/577 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 4610 madde; 153 - 160 arası.

Konu: YATAS - Yataş

1. capital önceki 6.00 şimdi 9.40
    iş önceki 7.20 şimdi 10.80

oranlar uyumlu

Alıntı Originally Posted by boga_ayi Yazıyı Oku
    Sn.cok400'e katılıyorum. Daha önceki yorumlarımda belirttiğim gibi ben çift haneleri hedefliyorum. Ancak kısa vadede teknik olarak 6.6x seviyelerini test etmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.
    sn boga_ayi, dün gece burada ifade etmekten sakındığım fiyat hedefimi, hala aynı gerekçelerle ifade etmekten sakınıyorum. şu kadarını söyleyebilirim: benim basit modelimin ürettiği hedef ile bugün işyat ın belirttiği hedef birbirine çok yakın; işyat ın çok hafif altında bir değer elde ettim modelimden. bir de zaman perspektifi bakımından işyat tan ayrışıyorum. onların zaman perspeftifi benimkine göre daha uzun. hangisi daha tutarlı? tabiki, işyatınki. benimkisi oldukça amatörce ve eksiği-gediği bolca basit bir modelden ibaret.

3. Bu kağıtta iş yatırım analizi üzerine tartışılmaz.

4.  Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Bu kağıtta iş yatırım analizi üzerine tartışılmaz.
    Sn ulukuya trade etmiyor musunuz??

herkesin dikkati satış kademelerinde olmalı ki, alış kademeleri çok cılız kaldı. birisi kazara 5bin lot aktif satış girse, 7-8 kademe birden düşecek. o derece yani...

6. AK YATIRIMDA da yataş analizi yapmış,

https://yatirim.akbank.com/tr-tr/hab...0000017bf2d199

7. Bence bu seviyeler bir süredir hissede olanların portföyünün bir kısmı ile tekrar alım yapmak üzere kar realizasyonu yapabileceği seviyeler (tabii becerebilen için bazen satış yaptıktan sonra alım imkanı yaratmadan devam edebiliyor). Ancak yeni giriş yapanlar için kısa vadeci değillerse yolun başı... Herkese bol kazançlar. Yataş kazansın biz de kazanalım...

8. buraya kadar sessiz sedasız geldi şimdi patron kağıda ilgi istiyor galiba. patron isterse olacak demektir.

Sayfa 20/577 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •