Onemli Gunler Banner
Sayfa 20/422 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 3375 madde; 153 - 160 arası.

Konu: EndeksS

1. mtx gibi bir data şirketinin verdiği fibon sonsuz sağa uzanır, ben daha önce belirttim 88 aralık kullanıyorum, iki 88 aralığa 2 ayrı fibon çizsem birde terslerini alsam sanki bir sürü çizgi varmış gibi gözükür,..

bu çizgi ve rakamlarını daha önce başka bir forumda verdim,..oradan bakar bulursunuz üşenmezseniz çizersiniz, sizinde bir ürü çizginiz olur, hiç olmamasından iyidir,

hahahhhaaaahah
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2. Hepsini okuduk Hocam. Hem burayı baştan sona, hem de diğerlerini...
    1480 in kırıldığının teyidi nasıl olacak?
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

3.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Temel yukarı diyor Reis. 1480 yukarı kırarsa atlayalım mı?
    aynen,
    birincisi ibare net alt /üst burada alta kalış, üste kalış, bunu takip etmek, kalabilmek fiili, özellikle gün sonunave bir ertesi güne
    ikincisi, sayın Sanane bu alttan yeşille gelmiş olmamız lazım 140550 k den teptik çünkü, 148009 k 8 k ya en az iki gün yeşil yapar günlükler, 1480.09 hep yazdığım üzere zaten belli idi bu yeşil sinyale longlanıp en az 1480.09 hedefleyip 1480.09 sonrasında stop aşağılara stop koyarak ki stop yerleri belli, ilk yelpaze rakamı veya olmadı aşağıda üçgen sınırı bekleyebilirdik,

siz şimdi bugün sorduğunuz için size birincisi uymakta alt üst, yada minör sistemizni varsa bir üçüncüsü,

anladığım kadarı ile long düşünceniz ağır basıyor, hazır 1480.09 altına tekrar inmişken, uygun long sinyaliniz ile minörden long olup bir daha 1480.09 hedeflemek ve kalışına bırakarak takip etmek,

her durumda long için sıkışma alanını yukarı kırmamız şart, bu yoksa yok, long minörde kalır ve

forsing declaration çıkmaz

4. Anladığım kadarıyla EREGL, BIM VE BANKALAR a verilmedikçe yön yukarı görünüyor. Long'da devam edip, EREGL ve ve BIM2i sürekli ekranda tutmak lazım gibi... Stop loss yerine de çok ucuzlamış olan Endeks Put opsiyonu almak anlamlı gibi...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

5. sayın Sanane sizin için long yönde karşılaşabileceğimiz yereleri yeşil yönde belirttim, dediğim üzere 1450.50 dönüşüne 2 gün yeşil long sinyali almışız,

ilaveten 2 gün önce bahsettiğim short olasılıklardan ikincisinin çalışmayışı (rakamları vermiştim) bir ilk uyanış olabilirdi,..

ama bu gün 8 k yukarıda iken 1480.09 ve üçgen içi minör takibi gerekecek, bir stobunuzda olmalı,

buda ilk yelpaze veya üçgen alt sınırıdır,..

6.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla EREGL, BIM VE BANKALAR a verilmedikçe yön yukarı görünüyor. Long'da devam edip, EREGL ve ve BIM2i sürekli ekranda tutmak lazım gibi... Stop loss yerine de çok ucuzlamış olan Endeks Put opsiyonu almak anlamlı gibi...
    evet bu iş,

short malum nedenlerle

bankalarla varlık fonu kaadlar arasında önce bir uyum sonra bir restleşme olarak başlıyor, neticede bankların fon kaadlarına uyumu ile sonuçlanıyor,..

yabancının aşağı basacağı kaadlar bankalar ve holdingler, yerlilerin ise (fon kaadları) bu ikisi 3/4 senedir hain fetöcü teşebbüsten bu yana bu şekilde restleşiyor,..

yani mesela şu sıralar bir puındunu bulurda THY şaha kalkarsa long yön gereçekleşir, ..en kıçı kırık kaadlar bile usd ye göre değer yaptılar yakın zamanda,...

7. benim beklentim, 1480.09 long blokenin kalkması ile

c>1813.90 short, long tur, 18 ekime kadar bu olabilir,..

18 ekimden sonra ise global düşüş bekliyorum ki bu şelale tarzında da olabilir

8. yani dediğim yeri iki olasılıktan biri ile yönetmeniz gerekecek,..

Sayfa 20/422 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •