Sayfa 207/612 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. 14 milyon.... 14 milyonnnnn .... 9 milyonken yazmışız aga 9 .... .... Allahımmmmm bana bu başlıktaki beceriksiz trollere bunu kapak etme şansını verdin yaaaa ... sana bin şükürler osssunn... Beceriksiz trollcükler... yanar-döner, seviyorum-sevmiyorumcu, bi gün günlükçü bi gün uzuncu taklidi yapan aracı kurum trollerine...ülke düşmanı trollere hediyem ossun ... ... DİKKAT sevgili forum izleyicileri !!! Bu başlık forumun eennnn beceriksiz trollerini içerir...... Gelip izleyip bunların hangi şekillere girdiğini görmek isteyenler için en güzel zamanlar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2. Ee niye buna seviniyorsunuz ki? Eğer dediğiniz gibi burası troll kayniyorsa ve ky bu trollerin aklına uyduysa son 3 ay içerisinde hepsi satmış ve Citibank almış. Bu sevinilecek bir şey mi? Adamlar başarili olmuş siz kaybetmişsiniz. Insanları ikna edememissiniz çizgilerinizle. Ya da siz de mi trollsunuz?

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by libertador Yazıyı Oku
    Ee niye buna seviniyorsunuz ki? Eğer dediğiniz gibi burası troll kayniyorsa ve ky bu trollerin aklına uyduysa son 3 ay içerisinde hepsi satmış ve Citibank almış. Bu sevinilecek bir şey mi? Adamlar başarili olmuş siz kaybetmişsiniz. Insanları ikna edememissiniz çizgilerinizle. Ya da siz de mi trollsunuz?

Mi MIX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    patronunu gönder ... zayıfsın ...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4. Pgsus

Troll 3 'ten Troll 8'e !!

Troll 3 'ten Troll 8'e !!

Acil destek lazım, Pgsus yükseldikçe saldırılar şiddetleniyor

Fincanın kulpunu bir iki haftaya tamamlamamız lazım...

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku

6. Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 207/612 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •