Sayfa 207/1001 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by olacak34 Yazıyı Oku
    Şimdi tek odak noktam para girişi

CASPER_VIA_G1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu şirket büyürse para girişi olur diye düşünüyorum.sorumda ona istinaden haber kaynağın bu konuda bilgisi varmıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Google da böyle birşey var ne yapıyorlar bilmiyorum https://drive.google.com/file/d/1G8q...w?usp=drivesdk
    Kardeşim,boya koli ve paketleme makinasından bahsediyor ayrıcada palet streçleme makinesi tedarikçileri ile ilgili anladağım kadarıyla...

3. sabırla beklemeye devammı 2onur2

4.  Alıntı Originally Posted by kabile reisi 61 Yazıyı Oku
    Kardeşim,boya koli ve paketleme makinasından bahsediyor ayrıcada palet streçleme makinesi tedarikçileri ile ilgili anladağım kadarıyla...
    Bende pek bir şey anlamadım yazı ilgimi çekti bakanlığın adının geçmesi üretim ve pazarlama konusunda lider olmaktan bahsetmesi paylaşayım dedim

5.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    sabırla beklemeye devammı 2onur2
    Baharı bekyenler kumrular gibi seçimmi baharmı karar veremedim blançoların son gönderilme tarihi ek süre ile nisan 15 ti herhalde patron birşeyler yapıyordur boş durmaz çalışıyordur sabır taşlarını çatlattı sıra geldi blançoları patlatmaya çatlatma patlatma işlerinde çok marifetli.

6. ondan şüphem yok patlatma işinde süper umarım onalt üzerinden başkalarını patlatmaz.menzuç ları nasıl acaba ..bankalardan kredi faktoring vs..siz şirketleri ve yavrulardan bahsetmiştiniz bu bilgilere ulaşabildinmi merakımdan

7. bence patron yatıyordur.

8.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    ondan şüphem yok patlatma işinde süper umarım onalt üzerinden başkalarını patlatmaz.menzuç ları nasıl acaba ..bankalardan kredi faktoring vs..siz şirketleri ve yavrulardan bahsetmiştiniz bu bilgilere ulaşabildinmi merakımdan
    Mkk kuruluşunda yeni olarak işlem sırası açılı daha önceki yazımda bahsetmiş tim şirket kârpayı veya bedelsiz vermediği için yeni şirket kuruldu oto boya matbaa mürekkepleri rüçhanları olması gerekiyor.

Sayfa 207/1001 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •