Sayfa 21/1001 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 161 - 168 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Evet bizlerinde 1 eksik çaldı birimizi cavuslar 0 larla bıraktı bizi.......

2. E-Mail'i Olsaydı...
    İşsizin biri, temizlik işleri için Microsofta başvurur. İnsan Kaynakları, bir ön görüşmenin ardından test için yerleri temizletir ve:
    İşe alındın, e-mail adresini ver, sana başvuru formunu göndereyim, aynı zamanda, işe başlamak için geleceğin günü bildiririm der.
    Adam çaresiz, bilgisayarının ve dolayısı ile e-mail adresinin olmadığını söyler.
    İnsan Kaynaklarından, onun adına üzüldüklerini, fakat e-mail'i yoksa kendisinin de var olmadığını ve kendisi de olmadığı için işe alınamayacağını söylerler.
    Adam umutsuzca, ne yapacağını bilmeden, cebinde sadece 10$ ile çıkar.
    Ve bir markete girerek 10 kiloluk bir kasa domates alır. Kapı kapı dolaşarak, 2 saat içerisinde sermayesini ikiye katlar.
    İşlemi birkaç kez daha tekrar eder ve aksam eve döndüğünde 60$'ı vardır.
    Ve bu şekilde yaşayabileceğini anlar, her sabah erkenden evinden çıkar ve aksam geç saatlere kadar çalışır ve her gün parasını üçe, dörde katlar.
    Az bir zaman sonra, bir el arabası alır, bunu bir kamyonla değiştirir ve bir süre sonra artık, birçok araçtan oluşan bir nakliye şirketi sahibidir.
    Beş sene geçer.
    Adamımız Birleşik Devletlerin en büyük gıda nakliye şirketlerinden bir tanesinin sahibidir artık.
    Artık ailesini ve geleceğini düşünmektedir. Genel hayat sigortası yaptırmaya karar verir.
    Bir sigorta şirketini arar, kendine uygun bir plan seçer ve konuşma biterken, sigortacı, teklifi gönderebilmek için adamın e-mail adresini ister.
    Adam e-mail'inin olmadığını söyler.
    Sigortacı şaşırır:
    Hayret, e-mail'iniz yok ve bu hanedanlığı kurabildiniz. Düşünün, ya bir de e-mail adresiniz olsaydı kim bilir ne olurdunuz?
    Adam düşünür ve şu cevabı verir:
    Ne olacaktı, Microsoftâ'ta temizlikçi olurdum!

3. Bir Allah'ın kulu çıkıp az da olsa bizi bilgilendiremez mi? Varmı umut ışığı?

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Bir Allah'ın kulu çıkıp az da olsa bizi bilgilendiremez mi? Varmı umut ışığı?
    Sayın Santa _fe,bilgi sahibi olan varsa burada asla paylaşmazlar çünkü uyduruk,mesnetsiz,gerçeği yansıtmayan,tabiri caizse çürük yumurta gibi bilgilerle insanlarla kafa bulmak dalga geçmek eğlenmek vs..varken seninle benimle niye paylaşsınlar % 90 doğru bilgilerini sanıyorlrki bu bilgileri ne kadar az kişiyle paylaşırsak o kadar çok kazanacağız anlayış mantık bu yönde..Ben defalarca Bimere,cumhurbaşkanına yazıyorum ama hiç cevap gelmiyor gelse bile tavsiye niteliğinde..Allah işlerimizi hükümet yetkililerine düşürmesin duyarlı olsalardı bu güne dek tüm tahtası kapalı şirketler borsaya kote olup tekrar açılırdı..Bazıları masal anlatıp çocuk uyuttuğunu sanıyor cehalet çok kötü bir şey..Slmlar kardeşim..

5. Kartal sende yokmu güzel haber ben fabrikafan onunden geçtim çalışma süper yükleme boşaltma..kullanıyorlar yok parasına sirketimizi

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    Kartal sende yokmu güzel haber ben fabrikafan onunden geçtim çalışma süper yükleme boşaltma..kullanıyorlar yok parasına sirketimizi
    Ah be güzel kardeşim ben İstanbul2da ikamet etmiş olsam onların saklandığı inlerine girer kesinlikle mağdur olan kardeşlerimizin yüreklerine su serpiştirecek net bir bilgi alırdım ama malesef onlara oralara çok uzağım ancak Ankara bağlantılarım var ancak onlarda varsayımla muallak konuşuyorlar net bişey söylemiyorlar..Çavuşoğullarına diğer şirketlere olduğu gibi her türlü imkanı sağladıklarını çavuşoğullarınında gayret sarfettiğini eksiklerini tamamlamaya çalıştığını vs vs vs...sözlerle geçiştiriyorlar gibi geldi bana anlayacağınız borsada hisselerin açıldığını görmeden inanasım gelmiyor..Daha evvelde Sayın Ali Babacan aynı tavsiyelerde bulunmuştu bana ama giden geri gelmemişti Lio Yağ Sanayi (LİOYS) gibi..Allah büyüktür inşa Allah Sayın Cumhur Başkanı Faik Ulutaşı çağırdığı gibi bunlarıda çağırır derki arkadaş para dediniz verdik hadi bakalım borsaya tekrar kote ol hisedarların mağduriyetlerini gider fabrikanızada istihdam sağlayın göreceği haa diye tembih eder bizlerde seviniriz.. Namık Kemalin dediği gibi umtsuz olanında olmayanında ne yapacağımızı şaşırdık birader..Slm..

7. Kırk haramilerin akrabaları çavuşoğulları kapan susam kapan dediler Çbs printaşa bizler ne kadar feryadı figan eyleyip açıl susam açıııllll diye afedersiniz kı...... parçalasak mümkün değil açılmıyor, nafile bekliyoruz bir umuttur diye.. Allah büyük nasipse gelir yelden yemenden şayet değilse ne gelir elden.. Devlet büyüklerimiz tahtaları kapalı şirketlerden dolayı mağdur olan yatırımcılara saldım çayıra mevlam gayıra gözüyle bakıyorlar hiç umurlarında bile değil..Belki çavuşgiller imana merhamete gelir %10 umut..

8. cbs boyayı tüm yapı marketlerde ve nalburlarda görmek umuduyla ..............

Sayfa 21/1001 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •