Sayfa 212/1012 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    enflasyon 26 politika faizi 24 kredi faizleri 30 üstü olan yerde mevduat faizi 21, 5.
    izahı yok.
    hiç kredi çekmediğim için anlamam ama bankacı arkadaşın aktardığına göre kamu bankaları rotatif kredilerde oranı %26 ya çekmiş.

2.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Milleti böyle uzun dönemli düşük faizle bağlatıp dolarla ağlatacaklar gibi geliyor bana. Keşke bağlamasaydım seslerini çok duyacağız burada.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Aralık sonu, ocak ay başı gibi yükseliş başlar ve seçimlere kadar 6.50 üstünü görür diye tahmin ediyorum. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Milleti böyle uzun dönemli düşük faizle bağlatıp dolarla ağlatacaklar gibi geliyor bana. Keşke bağlamasaydım seslerini çok duyacağız burada.

olabilir ,başımızdakilerle her şey mümkün en olumlu senaryo da bile 3 ay vadeyi geçmemek gerek.

4. Dolar/tl swap faizi kaç bilen biri var mı?

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Aralık sonu, ocak ay başı gibi yükseliş başlar ve seçimlere kadar 6.50 üstünü görür diye tahmin ediyorum. Ytd.
    Faizleri boşverip düştükçe dolar toplamak daha akıllıca gibi geliyor. Seçim yaklaştıkça anketlere göre belirsizlik fiyatlaması yapılacağı kanaatindeyim.

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    min. 195 güne mi veriyorlar bu oranı. daha kısa vade sordunuz mu?
    Minimum 191 gundu

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Faizleri boşverip düştükçe dolar toplamak daha akıllıca gibi geliyor. Seçim yaklaştıkça anketlere göre belirsizlik fiyatlaması yapılacağı kanaatindeyim.

Teknik analiz gözüyle 5.10 civarı en iyi alım noktası ama oralara gelir mi, bilemem. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Mantık şayet ben bankalara kızdım dolar alırım sonra dolar fırladı ise ; bu işler böyle olmaz bilin ..
    Türkiyedeki küçük yatırımcının dolar artması düşmesi yönünde hiç bir etkisi olmaz .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 212/1012 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •